Prefabrykowane hale namiotowe cieszą się dużą popularnością w przemyśle, rolnictwie oraz produkcji. To tania alternatywa dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie czas, pieniądze, a także nowoczesne rozwiązania. Decydując się na modułową konstrukcję z rur i profili, warto poznać technikalia, a także sposób budowy takiej struktury.
Spis treści
Prefabrykowane hale namiotowe dla przedsiębiorców
Hale namiotowe z rur i profili to wytrzymałe, całoroczne struktury. Dzięki modułowej konstrukcji montaż przebiega szybko i nie wymaga dużych nakładów finansowych. Już po otrzymaniu zestawu komponentów można przejść do stawiania obiektów. Wcześniej wystarczy przygotować teren, wyrównując go, a także – opcjonalnie- utwardzić kostką, betonem itp. Do realizacji całego procesu nie trzeba zatrudniać wykwalifikowanej ekipy montażowej. Sam rysunek techniczny, który przedstawia hale namiotową jest łatwy w odczytaniu, wystarczy krok po kroku dokładać oznaczone elementy, a w niedługim czasie namiot będzie gotowy. Przy montażu dużym wsparciem będzie zwyżka, szczególnie przy nakładaniu łuków.
Uniwersalne hale namiotowe
Konstrukcja zaprojektowana jest w taki sposób, że sprawdza się zarówno przy magazynowaniu oraz garażowaniu, jak i podczas produkcji. Wielofunkcyjność sprawia, że struktury funkcjonują jako garaże na maszyny, salony samochodowe, stacje kontroli pojazdów itp. Tę samą konstrukcję można przeznaczyć również pod magazyn na materiały sypkie, budowlane, a także stworzyć z niej narzędziownię. Hala namiotowa to również powierzchnia użytkowa, która pojawia się w sporcie. Może być osłoną ujeżdżalni dla koni, kortu tenisowego, boiska do koszykówki itp. Ich popularność wynika również z ceny. Za część kosztów związanych z budową obiektu murowanego, można zakupić w pełni wyposażony, wzbogacony o dodatkowe akcesoria wielkogabarytowy namiot.
Modułowe struktury magazynowe
Wspomniana już wcześniej modułowość hal namiotowych daje wiele profitów przedsiębiorcom. Z czasem, kiedy w już postawionej strukturze zacznie brakować miejsca, można ją rozbudować. Konstrukcja składa się z segmentów, które powstają z połączonych ze sobą rur i profili stalowych. Połączone w całość tworzą wielkogabarytowy obiekt.
Projekt hali namiotowej na zamówienie
Producent struktury powinien dostarczy rysunek obiektu. Jest to dokument konieczny podczas starania się o pozwolenie na budowę. Jeśli na etapie montażu pojawią się jakieś niejasności, biuro obsługi klienta Krosagro telefonicznie wskaże odpowiednie rozwiązanie. Jako że obiekty produkowane są na zamówienie, zostają w pełni dopasowane do potrzeb klienta i branży, w której działa.