NOWOCZESNE KONSTRUKCJE OD UPRAW POD OSŁONAMI

KrosAgro

Profesjonalne tunele foliowe to struktury dla producentów roślin i gospodarstw rolnych. Wewnątrz nich prowadzi się komercyjne plantacje warzyw, owoców, kwiatów, grzybów itp. Jako że każdy typ uprawy ma inne wymagania, konstrukcje różnią się między sobą diametralnie. Znaczna część z nich to tunele foliowe na zamówienie, dopasowane pod klucz. Tak zindywidualizowane struktury optymalnie wpasowują się w typ prowadzonego plonu. 

Komercyjne uprawy pod osłonami

Przedsiębiorców inwestujących w profesjonalny tunel foliowy przekonuje to, że pod osłoną mogą modyfikować mikroklimat wedle uznania oraz zacząć cały proces wegetacyjny plonu szybciej niż w uprawie polowej lub prowadzić uprawę przez cały rok. Folia tworzy bezpieczną i niezależną od działań pogodowych strefę, do której nie przenika nic spoza bariery. Wentylacja umożliwia korygowanie warunków panujących wewnątrz, tak aby idealnie wpasowały się w rodzaj prowadzonego plonu. Sezon uprawowy w cieplarniach zaczyna się znacznie wcześniej i kończy dużo później. Już po pierwszych roztopach, kiedy ziemia i powietrze w namiocie rolniczym nieco się ustabilizuje, rolnik może rozpocząć produkcję. Nie ma powodu do obaw przed przymrozkami, folia zabezpiecza rośliny przed chłodem. Istnieje również możliwość zakupu całorocznego tunelu foliowego, w którym warzywa i owoce można uprawiać również w zimie.

Profesjonalne tunele foliowe 5
Profesjonalne tunele foliowe 4

Profesjonalne tunele foliowe w dobrej cenie

Tunele foliowe to często alternatywa dla drogich szklarni. Za połowę ceny oszklonej konstrukcji przedsiębiorca otrzymuje wielokrotnie większy tunel ogrodniczy. Za tę samą kwotę natomiast – w pełni wyposażoną i zautomatyzowaną konstrukcję o podobnych parametrach, tyle że kilka razy większą. Przedsiębiorców chcących poznać cenę namiotu rolniczego, prosimy o wybór którejkolwiek z form kontaktu z marką Krosagro. Aby przyśpieszyć cały proces oraz ułatwić komunikację, dobrym rozwiązaniem jest zaplanowanie przybliżonych wymiarów struktury i jej wyposażenia.

Konstrukcja profesjonalnego tunelu foliowego

KrosAgro
Profesjonalne tunele foliowe 3

Ocynkowana konstrukcja

Zastosowanie wysokiej jakości surowców i wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów stalowych pozwala na stworzenie konstrukcji funkcjonalnych przez cały rok.

Profesjonalne tunele foliowe 2

Modułowe elementy

Struktura składa się ze wsporników, łuków, kratownic, stabilizatorów z obejmami, kotew itp. Opracowany przez markę Krosagro system modułowej zabudowy sprawia, że każdą konstrukcję bez względu na wymiary w szybki i łatwy sposób można zmontować i zdemontować

Profesjonalne tunele foliowe 1

Optymalny mikroklimat

Doposażona cieplarnia przemysłowa jest bezpiecznym dla roślin i modyfikowalnym środowiskiem. Dla plantatora oznacza to, że dzięki osłonom ma możliwość kształtowania mikroklimatu wewnątrz foliaka.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Materiały do pobrania