HALE I NAMIOTY GARAŻOWE

KrosAgro

W firmach, w których istnieje rozbudowany park maszyn i pojazdów, istotne jest bezpieczne przechowywanie maszyn. Działanie czynników atmosferycznych prowadzi z czasem do niszczenia karoserii i obudowy maszyn. Obniża to ich wartości i prowadzi do coraz częstszych usterek. Bezpiecznym schronieniem do przechowywania różnorodnych przedmiotów są hale i namioty garażowe.

Mobilna i modułowa konstrukcja garażowa

Opracowany przez Krosagro system modułowej zabudowy pozwala klientowi na łatwy w przebiegu i szybki montaż. Elementy składają się z segmentów zbudowanych z rur oraz profili stalowych.   Po dokręceniu ostatniej śruby, zamontowaniu ostatniego elementu, hala lub garaż jest w pełni funkcjonalną strukturą. Za pomocą ocynku lub ocynku ogniowego konstrukcja zabezpieczona jest przed korodowaniem, nadając się do użytku przez wiele lat.

Magazynowanie 1

Projekt namiotu garażowego

Uniwersalne hale namiotowe da się zaadoptować do każdej branży i lokalizacji. Wyposażenie jak i typ konstrukcji będzie zależeć od indywidualnych preferencji inwestora.

Hale magazynowe często używa się jako:

  • garaże samochodowe
  • garaże na motocykle, kosiarki
  • osłona na maszyny rolnicze i budowlane
  • garaże dla firm logistycznych i spedycyjnych
  • hangary na samoloty
  • osłony na jachty i łodzie

Namioty garażowe Krosagro

KrosAgro
Garażowanie 2

Funkcjonalna struktura

Struktura konstrukcji zaprojektowana jest w taki sposób, aby pod osłoną dało się garażować jak najwięcej maszyn oraz bez problemu poruszać się i przemieszczać je w hali. Dużą rolę w całym działaniu odgrywa możliwość umieszczenia drzwi lub bram z kilku stron obiektu

Garażowanie 1

Modułowy namiot

Układ umożliwia również doposażenie namiotu garażowego w półki ustawione pod ścianami, kurtyny, wydzielenie strefy na warsztat, a także w bardziej złożone systemy jak mechaniczna wentylacja i ogrzewanie.

Garażowanie

Hala namiotowa pod klucz

Konstrukcje Krosagro to alternatywa dla hal stalowych i murowanych garaży. Taki namiot pod klucz będzie optymalnie wpasowywać się w profil działalności firmy.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.