AKCESORIA DO TUNELI FOLIOWYCH

KrosAgro

Każdy z obiektów wytwarzanych przez markę Krosagro charakteryzuje się modułową zabudową. Dla przedsiębiorcy oznacza to, że może rozbudowywać strukturę wedle uznania, powiększając ją kolumnowo, a w niektórych opcjach nawowo. Stale w magazynie dostępne są części zapasowe i akcesoria do tuneli foliowych, zarówno hobbystycznych jak profesjonalnych. Podobnie z akcesoriami do hal, namiotów i innych konstrukcji łukowych.

 

Akcesoria do tuneli foliowych i kształtki

Stała produkcja tuneli foliowych, hal i namiotów garażowych oraz magazynowych sprawia, że elementy i kształtki tunelowe wytwarzamy na bieżąco. W taki oto sposób każdy z produktów jest pieczołowicie dopracowany. Wszystkie elementy zostały zabezpieczone przed korozją warstwą cynku. Wysoką jakość naszych wyrobów gwarantuje ponad 20 lat doświadczenia w produkcji rur, profili i kształtowników stalowych.

Elementy konstrukcji tunelu foliowego

Z czasem okazało się że produkt Krosagro został ciepło przyjęty przez producentów roślin, hurtownie oraz klientów indywidualnych. Rynek krajowy i europejski potrzebował produktów odznaczających się solidnością i wytrzymałością, a przy tym modułowym systemem rozbudowy. Uniwersalność, prosty montaż oraz demontaż pozwala na używanie elementów tunelu foliowych podczas samodzielnie wykonywanych konstrukcji oraz usprawniania już gotowych tuneli bez potrzeby najmowanie wykwalifikowanej ekipy.

Kształtowniki na zamówienie

KrosAgro

Standardowe elementy do cyklicznie produkowanych tuneli foliowych są stale dostępne w naszym magazynie. W przypadku konstrukcji na zamówienie zarchiwizowany projekt pozwala na ponowne wyprodukowanie elementów, które raz już zostały wytworzone. W ofercie istnieje możliwość składania zamówień na rury, profile i kształtowniki zindywidualizowane.  

Akcesoria do tuneli foliowych 4
Akcesoria do tuneli foliowych
Akcesoria do tuneli foliowych 2

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.