HALE I NAMIOTY MAGAZYNOWE

KrosAgro

Hale i namioty magazynowe to coraz częściej wybierany typ konstrukcji. Czasy, kiedy na rynku dominowały wyłącznie budynki murowane, minęły bezpowrotnie. Modułowe konstrukcje to alternatywa dla stałych obiektów. Rozwijający się transport oraz skracający się czas dostaw doprowadził do tego, że przedsiębiorcy potrzebują struktur stawianych w ekspresowym tempie, przestronnych i możliwych w rozbudowie. Rozwiązaniem dla małych i dużych firm są namioty i hale namiotowe.

Komercyjne tunele, hale namiotowe i namioty magazynowe

Solidna ocynkowana ogniowo konstrukcja zabezpieczona jest przed korodowaniem. Podwyższona odporność, umożliwia wieloletnią eksploatację obiektu. Opracowane przez markę Krosagroproducenta mobilnych magazynów, kompatybilne ze sobą segmenty hal umożliwiają kształtowanie konstrukcji zgodnie z wolą właściciela. Kontrahent w dowolnym czasie ma możliwość powiększenia przestrzeni magazynowej, wydłużając ją lub zabudowując szeregowo.

Magazynowanie 5

Ekonomiczne mobilne magazyny

Przenośne magazyny przekonują do siebie inwestorów nie tylko solidnym wykonaniem, ale i niskim kosztem zakupu. Własna linia produkcyjna, doświadczenie oraz sprawdzone metody wytwarzania elementów prowadzą do tego, że klient otrzymuje solidną konstrukcję w ekonomicznej cenie. Namiot magazynowy często stosowany jest jako:

  • składy materiałów budowlanych
  • magazyn na materiały sypkie
  • do zimowania maszyn i sprzętu
  • schron na prefabrykaty
  • przechowalna towaru
  • osłona na ciężkie maszyny

 

Całoroczna hala namiotowa

KrosAgro
Magazynowanie

Solidny magazyn namiotowy

Zastosowanie wysokiej jakości surowców i wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów stalowych pozwala na stworzenie konstrukcji funkcjonalnych przez cały rok.

Magazynowanie 3

Stelaż namiotu

Bez względu na warunki panujące na zewnątrz, hala wytrzyma nawet skrajne czynniki, zabezpieczając przechowywany pod osłoną towar. Właściciel namiotu bez obaw może magazynować produkty w zimie. Stelaż i plandeka wytrzymują spore obciążenia śniegiem i czapy lodowe.

Magazynowanie 4

Konstrukcja z rur i profili

Połączone ze sobą części struktury za pomocą wsporników, kotew, złączek, obejm i kształtek stabilizują obiekt, który wytrzymuje nawet ekstremalne warunki atmosferyczne oraz nadaje się do ulokowania w każdym miejscu

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.