Sezonowe tunele foliowe

KrosAgro

Sezonowe tunele foliowe to konstrukcje do osłony upraw polowych. Ten typ struktury często wybierany jest przez plantatorów uprawiających drzewa, krzewy i owoce miękkie. Sporym atutem cieplarni sezonowej jest to, że konstrukcja obiektu została stworzona w taki sposób, aby móc ją rozbudowywać kolumnowo i nawowo. Zaletą tego rozwiązania jest to, że wraz z rozwojem areału uprawowego można rozwijać namiot rolniczy.

 

Przemysłowe uprawy pod osłonami

Plantacja w namiocie rolniczym przynosi wiele zalet. Wewnątrz tunelu ziemia oraz powietrze są znacznie cieplejsze niż poza obiektem. Wyższa temperatura prowadzi do dłuższych procesów wegetacyjnych zachodzących w plonie, lepszego wzrostu i optymalnego owocowania. Przepływ powietrza przez całą strukturą prowadzi do tego, że w środku wilgotność jak i temperatura utrzymują się na normatywnym poziomie. W ten sposób rolnik może zacząć sadzenie roślin szybciej oraz uprawiać je do późnych jesiennych miesięcy. Na czas zimy należy zwinąć folię do szczytów, by namiot foliowy nie został uszkodzony przez zalegający śnieg i zlodowacenia.

Sezonowe tunele foliowe 4
Sezonowe tunele foliowe 3

Uniwersalne sezonowe tunele foliowe 

ofercie Krosagro dostępne są elementy które mają spersonalizować obiekt, do prowadzonej uprawy. Łatwa adaptacja sprawia, że w dowolnej chwili dla kontrahenta, obiekt może zmieniać swoje przeznaczenie. Jeśli nie jest potrzebny w przestrzeni uprawowej, strukturę można złożyć i przechowywać do czasu, aż ta będzie potrzebna lub przewieźć w inne miejsce, gdzie bardziej się przyda. Podczas transportu obiekt nie traci nic ze swojej funkcjonalności.

Wytrzymała i solidna konstrukcja stalowa

KrosAgro
Sezonowe tunele foliowe 2

Elementy tunelu foliowego

Wykonane są  z ocynkowanych rur i profili. Nanoszona warstwa cynku chroni stal przed korozją, gwarantując plantatorowi, że struktura zachowa wytrzymałość przez lata.

Sezonowe tunele foliowe 1

Modułowy system zabudowy

Opracowany przez markę Krosagro przyspiesza proces montażu, a co najważniejsze nie jest konieczne zatrudnianie wykwalifikowanej ekipy do złożenia sezonowego tunelu. To znacznie ogranicza koszt, który generuje inwestycja.

Sezonowe tunele foliowe

Sprawna inwestycja

Na każdym etapie zamówienia aż pod dostarczenie konstrukcji oraz późniejszego montażu, marka Krosagro wspiera kontrahenta, aby proces przebiegł korzystnie dla jego firmy.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Materiały do pobrania