MODUŁOWE KONSTRUKCJE STALOWE

Struktury z rur i profili składają się na kompatybilne ze sobą segmenty, tworzące hale, namioty i tunele. Opracowany przez markę Krosagrosystem modułowej zabudowy sprawia, że obiekty są proste i szybkie w montażu, można je rozbudowywać kolumnowo, a także szeregowo. Uniwersalne zastosowanie pozwala na zaadoptowanie obiektów do garażowania, magazynowania i przemysłu w każdej branży oraz przedsiębiorstwie.

Hale namiotowe, tunele foliowe i namioty magazynowe to alternatywa dla budynków murowanych a także obiektów stalowych. Realizowane na zamówienie, wyróżniają się optymalnym dopasowaniem do profilu działalności firmy. Takie konstrukcję pod klucz zabezpieczone są warstwą cynku, co zwiększa ich odporność na korodowanie, gwarantując długi czas użytkowanie obiektu.

UNIWERSALNE KONSTRUKCJE STALOWE

KrosAgro

Tunele foliowe i hale rolnicze

Profesjonalne szklarnie foliowe wykorzystywane są przez producentów roślin do upraw pod osłonami. Dzięki folii nałożonej na stelaż wewnątrz cieplarni utrzymuje się korzystny dla wegetacji roślin mikroklimat, który wydłuża możliwy czas uprawy o ok. 60 dni. Natomiast hale namiotowe używane w rolnictwie to często magazyny na płody rolne, budynki inwentarskie, garaże na maszyny itp.

Modułowe konstrukcje stalowe 4
Modułowe konstrukcje stalowe 3

Tunele łukowe i namioty przemysłowe

W wielu branżach istotnym elementem konstrukcji jest ich mobilność oraz możliwość rozbudowywania takich struktur. Obie z tych rzeczy są możliwe dzięki modułowemu systemowi zabudowy Krosagro. Modyfikowalne segmenty z rur i profili, są łatwe w montażu i demontażu. Dzięki czemu po zakończonym przez inwestora zleceniu, całą konstrukcje można przenieść w inną lokalizację.  Wewnątrz, pod osłoną, bezpiecznie magazynowane są towary i maszyny, aż do czasu ich ponownego użycia. Całoroczne hale używane są jako wsparcie dla biznesu o każdej porze roku.

Namioty i hale magazynowe

Powierzchnia magazynowa to jedna z najbardziej newralgicznych cech każdego przedsiębiorstwa. Nowa lub rozrastająca się firma z czasem wymaga coraz większej przestrzeni roboczej i magazynowej. Decydując się na komercyjną konstrukcję modułową, klient ma pod kontrolą obszar w hali. Dzięki możliwości modyfikowania obiektu, można go dowolnie wydłużać oraz zabudowywać szeregowo, a to wszystko w dogodnym dla przedsiębiorcy czasie. Można śmiało stwierdzić, że namiot będzie rozwijać się wraz z firmą kontrahenta.

Modułowe konstrukcje stalowe 2
Modułowe konstrukcje stalowe 1

Hale i namioty garażowe

Przedsiębiorca posiadający rozbudowany park maszyn, a także firmy spedycyjne i logistyczne przechowują pojazdy pod dachem. Zabezpieczają w ten sposób majątek firmy, nie narażając go na uszkodzenia. Długotrwałe wystawienie dóbr na działanie zjawisk atmosferycznych z czasem wiązałoby się z pojawiającymi się usterkami, a następnie z nieodwracalnymi szkodami. Hale garażowe pełnią rolę bezpiecznego schronienia, w którym posiadane dobra zabezpieczone są przed działaniem pogody.

Hale, namioty i tunele foliowe na zamówienie

Lata doświadczeń na rynku stali, indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawiły, że marka Krosagro to doświadczony producent. Tak zwane hale, tunele i namioty pod klucz to mocno spersonalizowane obiekty, które projektowane są wedle wytycznych i wymagań klienta. Konstrukcje wykonywane są z wysokiej jakości stali oraz materiałów, które połączone ze sobą w modułowy obiekt, tworzą solidną strukturę dopasowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Modułowe konstrukcje stalowe

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.