Producent tuneli foliowych

KrosAgro

KrosAgro, to marka będąca producentem konstrukcji z rur i profili, której głównym produktem są profesjonalne oraz hobbystyczne tunele foliowe. Oprócz szklarni przydomowych w ofercie dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz hurtowni dostępne są namioty garażowe, hale magazynowe i przemysłowe, tunele hodowlane i eventowe. 

Krosagro to część firmy STAL IMPEX, która ponad 20 lat istnieje na międzynarodowym rynku jako producent rur, profili i kształtowników. Ponad dwie dekady działalności firmy,  pozwoliły wypracować ekonomiczne rozwiązanie dla przemysłu i produkcji. Będąc zarówno użytkownikami jak i twórcami struktur, w pełni rozumiemy potrzeby przedsiębiorstw, którym do optymalnego działania konieczne są przestrzenie magazynowe oraz robocze. 

Hobbystyczne i profesjonalne tunele foliowe

Wysokiej jakości tunele ogrodowe stosowane są do przedłużenia okresu uprawy różnego rodzaju roślin, owoców, warzyw i kwiatów. Wykonujemy namioty foliowe o standardowych rozmiarach, a także na indywidualne zamówienie klienta.

Konstrukcja namiotów foliowych wykonywana jest ze stalowych rur i profili cynkowanych ogniowo lub ocynkowanych. Całość pokrywana jest wytrzymałą folią UV-2 i UV-5, na zamówienie produkujemy także namioty foliowe pokryte folią UV-10. Transparentna folia tunelowa zapewnia skuteczną ochronę upraw przed działaniem promieniowania UV i innych czynników atmosferycznych. Tunele ogrodnicze stosowane są w ogrodach i na przydomowych działkach, a także przez producentów roślin.

MARKA PRODUCENTA NOWOCZESNYCH TUNELI FOLIOWYCH 5
MARKA PRODUCENTA NOWOCZESNYCH TUNELI FOLIOWYCH 4

Hale i namioty garażowe oraz magazynowe

Podobnie jak w przypadku tuneli foliowych, ten typ konstrukcji można podzielić na dwa rodzaje. Małe obiekty służą jako garaże na motocyklesamochody i maszyny, często jako schowki w ogrodzie, a w przypadku małych firm jako bezpieczne schronienie dla narzędzi oraz akcesoriów. Duże hale namiotowe są alternatywnym rozwiązaniem dla stałych budynków. Wykonane z ocynkowanych rur i profili są równie solidne, a przy tym znacznie tańsze. Ogromną zaletą dla przedsiębiorcy jest modułowa struktura, która pozwala modyfikować hale i namioty.

Konstrukcje z rur i profili na zamówienie

Oprócz standardowych struktur dostępnych u dealerów i w sklepie internetowym Krostrade, na życzenie klienta wykonujemy hale, namioty i tunele na zamówienie. Konstrukcje są w pełni spersonalizowane dla branży, w której działa kontrahent, który może dowolnie decydować o wysokości, szerokości, a także wyposażeniu hali, namiotu lub tunelu. Szeroki wybór osłon, typów konstrukcji i świadoma polityka cenowa sprawiły, że produkty marki pojawiają w różnych zakątkach świata. Wysoki standard i kompleksowe podejście do zamówień to atuty KROSAGRO, którymi zdobywamy zaufanie klientów, także poza granicami kraju.

MARKA PRODUCENTA NOWOCZESNYCH TUNELI FOLIOWYCH 3

Hale, namioty i tunele

KrosAgro
MARKA PRODUCENTA NOWOCZESNYCH TUNELI FOLIOWYCH 2

Namioty garażowe i magazynowe

Przenośne garaże i magazyny to przestronne konstrukcje do ogrodu, dla małych firm i niewielkich przedsiębiorstw, a w przypadku wielkogabarytowych struktur dla dużych przedsiębiorstw do przechowywania towaru i na park maszyn.

MARKA PRODUCENTA NOWOCZESNYCH TUNELI FOLIOWYCH 1

Profesjonalne tunele foliowe

Cieplarnie, inspekty, namioty ogrodowe oraz rolnicze do upraw pod osłonami dla amatorów ogrodnictwa, a także producentów warzyw, owoców i kwiatów.

MARKA PRODUCENTA NOWOCZESNYCH TUNELI FOLIOWYCH

Konstrukcje modułowe na zamówienie

Hale, namioty i tunele to na tyle uniwersalne struktury, że można je bez problemu zaadaptować dla potrzeba każdego rodzaju przemysłu, produkcji i uprawy. Jeśli jednak w ofercie Krosagro klient nie znalazł produktu, którego szukał, jest jeszcze szansa na nawiązanie współpracy. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.