NAMIOTY EKSPRESOWE

KrosAgro

Mobilne i łatwe w montażu namioty ekspresowe z całą pewnością sprawdzą się podczas różnego rodzaju imprez plenerowych oraz tych odbywających się w zamkniętych halach. Przenośne namioty eventowe nie tylko chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi podczas wydarzeń odbywających się na świeżym powietrzu,  ale także są elementem, na który nie sposób nie zwrócić uwagi. Dzięki swojej niepowtarzalnej budowie zapewniają dodatkowe walory estetyczne.

Namioty eventowe

Mobilne namioty eventowe Krosagro mogą spełniać wiele funkcji, zależnie od zaistniałych okoliczności. Namioty służą jako stoiska firm podczas wszelkiego rodzaju imprez targowych, używane są jako powierzchnie wystawowe lub stoiska promocyjne, sprawdzają się także w roli mobilnych stoisk targowych.

Namioty ekspresowe 7

Namioty ekspresowe – konstrukcja

Cechą, która wyróżnia namioty imprezowe Krosagro, jest mobilność. Lekka, lecz wyjątkowo stabilna konstrukcja, pozwala przenosić namiot z miejsca na miejsce zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Przenośne namioty ekspresowe są również proste w montażu, dlatego postawienie takiej konstrukcji nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Namioty Krosagro znajdują zastosowanie jako:

  • mobilne stoiska handlowe
  • stoiska wystawiennicze
  • stoiska promocyjne
  • osłona podczas imprez plenerowych
  • stoiska gastronomiczne
  • altanki ogrodowe

Stelaż osłon eventowych

KrosAgro
Namioty ekspresowe 2

Ocynkowane ogniowo elementy

Nasze metalowe namioty na eventy wykonujemy z rur pokrytych ocynkiem. Ocynk lub ocynk ogniowy świetnie zabezpiecza stal przed korozją i gwarantuje, że namiot będzie służył przez długi czas.

Namioty ekspresowe 1

Wytrzymała plandeka

Pokrycie namiotów stanowi szczelna, trudnopalna i wodoodporna plandeka PCV, która w pełni zabezpiecza znajdujące się wewnątrz namiotu osoby oraz przedmioty.

Namioty ekspresowe

Namioty ekspresowe ze stali

Stalowe rury, z których wykonane są namioty ekspresowe Krosagro, zapewniają odpowiednią stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Metalowe namioty mogą służyć przez wiele lat.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.