TUNELE FOLIOWE

Krosagro to producent tuneli foliowych hobbystycznych, profesjonalnych i specjalistycznych, wykonanych z rur, profili i kształtowników cynkowanych ogniowo lub ocynkowanych. W ofercie dostępne są duże tunele foliowemałe cieplarnie jak i wielkogabarytowe bloki foliowesezonowy tunel foliowy oraz wielosezonowe namioty ogrodowe.

NOWOCZESNE KONSTRUKCJE DO UPRAW POD OSŁONAMI

KrosAgro

Tunele foliowe hobbystyczne

Cieplarnie ogrodowe to niewielkie konstrukcje z rur i profili stalowych, z nałożoną na stelaż folią, pod którą powstaje korzystny dla plonu mikroklimat. Rośliny i owoce uprawiane pod osłoną zabezpieczone są przed negatywnym wpływem zjawisk atmosferycznych, kwaśnych deszczy, porywami silnego wiatru, patogenami i agrofagami. Bariera tworzy środowisko, w którym to właściciel tunelu ogrodniczego ma duży wpływ na poziom temperatury, stężenie wilgotności, nawadnianie, ilość światła itp.

Małe szklarnie foliowe ze względu na warianty wyposażenia, rozmiar oraz przeznaczenie dzieli się na:

 • mini tunele foliowe
 • jednowegetacyjne
 • z wietrzeniem bocznym (wielowegetacyjne)
 • ekonomiczne
 • ocynkowane
Modułowe konstrukcje stalowe 4
Modułowe konstrukcje stalowe

Tunele wolnostające lub zblokowane do upraw sezonowych

Tuneli foliowych tego typu używa się do okrycia upraw sezonowych. Dla producentów roślin korzystających z otwartej metody plantacji istotnymi parametrami takich konstrukcji będzie modułowość i mobilność tuneli. Rozwijające się gospodarstwo z czasem powiększa przestrzeń hodowlaną, tworząc nowe nasadzenia i wymieniając mniej wydajne rośliny na młode. Dzięki możliwym modyfikacjom konstrukcji, plantator może rozwijać sezonowy foliak wraz z rosnącym areałem. 

Modułowa szklarnia foliowa Krosagro da się rozbudowywać szeregowo i wielonawowo. Takie obiekt wykorzystuje się często w komercyjnych uprawach:

 • jagód  
 • pomidorów
 • jeżyn
 • truskawek
 • jako osłona sadu

Profesjonalne tunele rolnicze

Profesjonalne tunele foliowe tworzone są z myślą o uprawach wielkopowierzchniowych pod osłonamidla producentów roślin. Dzięki wysokiej jakości materiałów wykorzystanych na każdym etapie produkcji tunelu, cechuje się on solidnością i efektywnością w komercyjnej hodowli. Maksymalnie wydajny proces wegetacji jest wynikiem działania folii, która zabezpiecza plon przed szkodliwymi zjawiskami atmosferycznymi. Mikroklimat powstały w tunelu ogrodniczym sprzyja rozwijaniu się roślin, prowadząc do większych i lepszej jakości zbiorów. Wśród dostępnych produktów występują zarówno standardowe cieplarnie, jak i tunele foliowe na zamówienie.

W ofercie dostępne są:

 • pojedyncze, wolnostojące
 • zblokowane (wielonawowe, całoroczne, bloki foliowe)
 • sezonowe wolnostojące lub zblokowane
 • z wietrzenie bocznym i dachowym
MARKA PRODUCENTA NOWOCZESNYCH TUNELI FOLIOWYCH

Elementy i akcesoria do tuneli foliowych

KrosAgro
Akcesoria do tuneli foliowych 4

Łuki, wzmocnienia i kształtki tunelowe

Marka Krosagro dostarcza zarówno gotowe konstrukcje, jak i poszczególne elementy i akcesoria. Łuki, wzmocnienia i kształtki tunelowe to kompatybilne ze sobą elementy, dzięki którym można modyfikować każdy z wcześniej zakupionych obiektów.

Hobbystyczne tunele foliowe 10

Modułowe elementy konstrukcji

ofercie Krosagro jest możliwość zamówienia tunelu foliowego pod klucz. Dowolne kształtowanie każdego elementu sprawia, że istnieje możliwość rozbudowywania tunelu foliowego przez przedsiębiorcę. Taką strukturę w łatwy sposób da się zaadoptować do każdego typu przemysłu i produkcji.

Akcesoria do tuneli foliowych 1

Elementy i akcesoria do tuneli foliowych

To stale dostępne produkty w magazynach producenta, wytwarzane na liniach produkcyjnych firmy Stal Impex Sp. z o.o., właściciela marki Krosagro. Spółka istniejąca na rynku od ponad 20 lat dostarcza klientom biznesowym wysoko przetworzone wyroby stalowe, w tym kształtowniki oraz elementy konstrukcji.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Materiały do pobrania