Producent Krosagro - producent struktur dla firm

TUNELE FOLIOWE

Krosagro to producent tuneli foliowych hobbystycznych, profesjonalnych i specjalistycznych, wykonanych z rur, profili i kształtowników cynkowanych ogniowo lub ocynkowanych. W ofercie dostępne są duże tunele foliowemałe cieplarnie jak i wielkogabarytowe bloki foliowe, sezonowy tunel foliowy oraz wielosezonowe namioty ogrodowe.

Tunele foliowe hobbystyczne

tunele foliowe na działkę i do ogrodu

Tunele foliowe profesjonalne

Profesjonalne bloki foliowe

Tunele foliowe sezonowe

Profesjonalne tunele do upraw sezonowych

NOWOCZESNE KONSTRUKCJE DO UPRAW POD OSŁONAMI

tunel foliowy na działkę i do ogrodu

✅ Tunele foliowe hobbystyczne

Cieplarnie ogrodowe to niewielkie konstrukcje z rur i profili stalowych, z nałożoną na stelaż folią, pod którą powstaje korzystny dla plonu mikroklimat. Rośliny i owoce uprawiane pod osłoną zabezpieczone są przed negatywnym wpływem zjawisk atmosferycznych, kwaśnych deszczy, porywami silnego wiatru, patogenami i agrofagami. Bariera tworzy środowisko, w którym to właściciel tunelu ogrodniczego ma duży wpływ na poziom temperatury, stężenie wilgotności, nawadnianie, ilość światła itp. Małe szklarnie foliowe ze względu na warianty wyposażenia, rozmiar oraz przeznaczenie dzieli się na:

 

 • mini tunele foliowe
 • jednowegetacyjne tunele foliowe
 • tunele foliowe z wietrzeniem bocznym (wielowegetacyjne)
 • ekonomiczne tunele foliowe
 • tunele foliowe ocynkowane

 

✅ Tunele wolnostające lub zblokowane do upraw sezonowych

Tuneli foliowych tego typu używa się do okrycia upraw sezonowych. Dla producentów roślin korzystających z otwartej metody plantacji istotnymi parametrami takich konstrukcji będzie modułowość i mobilność tuneli. Rozwijające się gospodarstwo z czasem powiększa przestrzeń hodowlaną, tworząc nowe nasadzenia i wymieniając mniej wydajne rośliny na młode. Dzięki możliwym modyfikacjom konstrukcji, plantator może rozwijać sezonowy foliak wraz z rosnącym areałem. Modułowa szklarnia foliowa Krosagro da się rozbudowywać szeregowo i wielonawowo. Takie obiekt wykorzystuje się często w komercyjnych uprawach:

 

 • tunel foliowy do uprawy jagód  
 • tunel foliowy do uprawy pomidorów
 • tunel foliowy do uprawy jeżyn
 • tunel foliowy do uprawy truskawek
 • tunel foliowy jako osłona sadu

 

Tunel foliowy typ hiszpański
Profesjonalny tunel foliowy dla producentów roślin

✅ Profesjonalne tunele rolnicze

Profesjonalne tunele foliowe tworzone są z myślą o uprawach wielkopowierzchniowych pod osłonamidla producentów roślin. Dzięki wysokiej jakości materiałów wykorzystanych na każdym etapie produkcji tunelu, cechuje się on solidnością i efektywnością w komercyjnej hodowli. Maksymalnie wydajny proces wegetacji jest wynikiem działania folii, która zabezpiecza plon przed szkodliwymi zjawiskami atmosferycznymi. Mikroklimat powstały w tunelu ogrodniczym sprzyja rozwijaniu się roślin, prowadząc do większych i lepszej jakości zbiorów. Wśród dostępnych produktów występują zarówno standardowe cieplarniejak i tunele foliowe na zamówienie. W ofercie dostępne są:

 

 • tunele foliowe pojedyncze, wolnostojące
 • tunele foliowe zblokowane (wielonawowe, całoroczne, bloki foliowe)
 • tunele foliowe sezonowe wolnostojące lub zblokowane
 • tunele foliowe z wietrzenie bocznym i dachowym

 

Łuki, wzmocnienia i kształtki tunelowe

Marka Krosagro dostarcza zarówno gotowe konstrukcje, jak i poszczególne elementy i akcesoria. Łuki, wzmocnienia i kształtki tunelowe to kompatybilne ze sobą elementy, dzięki którym można modyfikować każdy z wcześniej zakupionych obiektów.

Modułowe elementy konstrukcji

W ofercie Krosagro jest możliwość zamówienia tunelu foliowego pod klucz. Dowolne kształtowanie każdego elementu sprawia, że istnieje możliwość rozbudowywania tunelu foliowego przez przedsiębiorcę. Taką strukturę w łatwy sposób da się zaadoptować do każdego typu przemysłu i produkcji.

Elementy i akcesoria do tuneli foliowych

To stale dostępne produkty w magazynach producenta, wytwarzane na liniach produkcyjnych firmy Stal Impex Sp. z o.o., właściciela marki Krosagro. Spółka istniejąca na rynku od ponad 20 lat dostarcza klientom biznesowym wysoko przetworzone wyroby stalowe, w tym kształtowniki oraz elementy konstrukcji.

Kontakt