NAMIOTY MAGAZYNOWE I HANGARY DLA ROLNICTWA

KrosAgro

Marka Krosagro dostarcza na rynek szereg dedykowanych konstrukcji, w tym dla rolnictwa. Wspomniana branża ze względu na specjalistyczne wymagania potrzebuje obiektów, które łatwo można przekształcić i zmienić ich funkcję. Cały proces powinien przebiegać sprawnie, bez większych trudność oraz zajmować jak najmniej czasu. Takimi strukturami są właśnie komercyjne namioty magazynowe i hangary dla rolnictwa.

Namioty rolnicze do produkcji przemysłowej

Konstrukcje dla gospodarstw i farm

KrosAgro

Lata działalności na rynku oraz częsta współpraca z branżą rolniczą, zarówno w Europie jak i na innych kontynentach, pozwoliła na wytworzenie optymalnych struktur, które można zaadaptować do każdej lokalizacji oraz są alternatywą dla stałych budynków. Ekonomiczne rozwiązania oraz uniwersalność sprawiają, że obiekty Krosagro cieszą się dużym zainteresowaniem.

Komercyjne konstrukcje rolnicze

Zaletą modułowych obiektów jest to, iż czas ich produkcji oraz budowy jest kilkakrotnie krótszy niż czas powstawania murowanych obiektów. Hale namiotowe i tunele łukowe na zamówienie składają się z kompatybilnych ze sobą elementów. Dzięki takim rozwiązaniom montaż wielkogabarytowych konstrukcji przebiega w ekspresowym tempie. Ponadto inwestor może w dowolnym dla niego czasie rozbudowywać obiekt. W magazynie producenta tuneli foliowych i hal dostępne są części, które umożliwiają dostosowywanie konstrukcji do swoich potrzeb.

Modułowe konstrukcje stalowe 3
Rolnictwo

Ocynkowane elementy stalowe

Rury i profile składające się na stelaż na etapie wytwarzania zostały ocynkowane lub ocynkowane ogniowo. Taka warstwa antykorozyjna zabezpiecza elementy przed korodowaniem, dzięki czemu konstrukcja zachowuje swoją wytrzymałość znacznie dłużej, a właściciel obiektu może go eksploatować przez lata.

Tunele i hale na zamówienie

Komercyjne namioty magazynowe, garażowe i uprawowe produkowane są na zlecenie inwestora. Już na etapie zapytania ofertowego biuro obsługi klienta sprawnie prowadzi cały proces, doradzając przedsiębiorcy najkorzystniejsze rozwiązania, przedstawiając jak najlepszą opcję do prowadzonego przez klienta biznesu. Chcąc poznać cenę oraz czas realizacji, wystarczy skorzystać z którejś z form kontaktu preferowanej przez przedsiębiorcę.

MARKA PRODUCENTA NOWOCZESNYCH TUNELI FOLIOWYCH 3

Realizacje hal, namiotów i tuneli

KrosAgro
Profesjonalne tunele foliowe 2
Profesjonalne tunele foliowe 1

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.