Mobilne namioty w branży eventowej

Hale eventowe jako wsparcie przy wydarzenaich

Mobilne namioty w branży eventowej to najlepszy sposób na osłonięcie uczestników wydarzenia przed pogodą. Bez względu na rodzaj imprezy konstrukcja zapewni bezpieczne i komfortowe doświadczania z przedsięwzięcia. Przestrzeń struktury sprawdzi się przy wytwornych weselach, firmowych eventach, wydarzeniach sportowych, podczas koncertów, dyskotek itp. Aby optymalnie wykorzystać potencjał namiotu, należy zdecydować się na odpowiedni produkt. O tym czym się różnią oraz jak dopasować obiekt do profilu działalności, opowiemy na blogu Krosagro

Mobilne namioty w branży eventowej o konstrukcji stalowej

Większość osób myśląc o hali namiotowej kojarzy je z zastosowaniem w branży ślubnej. Zlokalizowane w atrakcyjnej przestrzeni są miejscem gdzie goście państwa młodych, świętują najważniejszy dzień w ich życiu. Choć to jeden z popularnych zastosowań namiotu, to nie jedyny. Korzysta się z nich aby przygotować:

  • imprezy firmowe – spora przestrzeń hali namiotowej pozwala na podzielenie struktury na sektory, aby wydzielić miejsca na rejestracje, strefę komfortu, sale prelekcyjna itp.
  • wydarzenia sportowe – ten podpunkt można byłoby robić na wiele drobniejszych, wyliczając bez końca potencjalne funkcje. Sama hala może być osłoną dla boiska, strefy gry lub przestrzenią wypoczynkową podczas meczy.
  • szkolne imprezy – w placówkach edukacyjnych jest całkiem sporo powodów do świętowania. Niektóre z nich warto przenieść przed szkołę gdzie w świetle dnia będą obchodzone uroczystości. A w przypadku niepogody, nad głowami uczestników rozparta jest plandeka.
  • festiwale – bez względu na rodzaj, namiot może być solidnym wsparciem przy tego rodzaju inicjatywach. Da się go podzielić na sceny, gastronomię , zaplecze, stoiska handlowe itp. Połączone ze sobą drogą lub ścieżką tworzą szlaki komunikacyjne wzdłuż których wędrują uczestnicy, korzystając z oferty sprzedażowej i programowej.
  • miejskie imprezy – częstym klientem Krosagro są wydziały promocji i kultury, które konstrukcje adoptują do wszelkiej maści koncertów, wydarzeń tematycznych, plenerów itp. Mieszkańcy i turyści mogą o każdej porze roku cieszyć się z ochrony przed deszczem, śniegiem i wiatrem.

Modułowa konstrukcja hal eventowych

Stelaż struktury wykonuje się z wysokogatunkowej stali, która gwarantuje trwałość części. Podczas etapu produkcji elementy są pokrywaną warstwą antykorozyjną która spowalnia proces starzenia, wynikający z wystawienia jej na kontakt z wilgocią. Powłoka z cynku nanoszona jest metodą galwaniczna lub ogniową. Cały obiekt został zaprojektowany w systemie modułowej rozbudowy. Która pozwala na modyfikowanie go w dowolnym dla inwestora momencie. Jeśli zajdzie taka potrzeba aby powiększyć kolumnowo lub szeregowo namiot, wystarczy złożyć zamówienie u producenta. W magazynach stale dostępne są części do powtarzalnych modeli, a w przypadku hal łukowych na zamówienie rysunki są przechowywane w archiwum.

Mobilna namiot eventowy

Montaż całej konstrukcji polega na łączeniu rur i profili w segmenty, która następnie spaja się ze sobą. Tworzą w ten sposób jeden obiekt, który wewnątrz można już zaadoptować wedle uznania. Cały proces jest bardzo prosty, wystarczy spojrzeć na dołączoną instrukcje aby wszystko stało się jasne. Można to zlecić filmie lokalnej posiadającej zwyżkę do tego aby ta zmontowała obiekt, bez potrzeby zatrudniania ekipy prosto od producenta. Można w ten sposób oszczędzić sporą sumę pieniędzy. Dla firm z brażny eventowej bardzo ważną cechą jest mobilność obiektu. Ten po montażu i spełnieniu funkcji można złożyć, przechowywać lub zlokalizować w innym miejscu gdzie będzie eksploatowany. Cena hali namiotowej pozwala na jej zakup nawet przez początkujących przedsiębiorców, zamiast decydować się na mniejszy, droższy w utrzymaniu konwencjonalny budynek mogą posiadać mobilny i o sporej kubaturze.

Hale eventowe jako wsparcie przy wydarzenaich

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Uprawa pod osłonami

Jak zimować kolokazję- uszy słonia. Przewodnik krok po kroku

Potrzebujesz dowiedzieć się tylko o trzech krokach, aby z powodzeniem przezimować uszy słonia. Jedną ze wskazówek, będących sekretem udanego zimowania…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać bób pod osłonami?

Bób to jedna z najstarszych rośliny uprawnych. Prapoczątki bobu sięgają już dawnych cywilizacji, czyli czasów, kiedy rolnictwo dopiero się rozwijało….

Więcej
Namioty garażowe i magazynowe

Garaż dla jachtów

Co roku nadchodzi dzień, w którym sezon sportów wodnych zbliża się ku końcowi. Zanim nadejdzie pierwszy mróz, mamy czas, aby…

Więcej
Tunele foliowe

Ile pomidorów rzymskich można uzyskać z jednej rośliny?

Ile pomidorów rzymskich można uzyskać z pojedynczego krzaczka? Odpowiedź brzmi, że każda roślina może wydać do 200 owoców; ta wspaniała…

Więcej
Tunele foliowe

Tunel foliowy do uprawy, garażowania i magazynowania

Tunel foliowy do uprawa, garażowania i magazynowania to konstrukcja o wielu zastosowaniach. Choć zwykle wykorzystuje się ją do pielęgnowania roślin…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać ogórki w szklarni?

Ogórki są prawdziwym symbolem lata w ogródku, doskonałym i niezwykle płodnym warzywem do uprawy i zbiorów. Jeśli chcesz wiedzieć, jak…

Więcej