Mobilny namiot warsztatowy

Mobilny namiot warsztatowy

Mobilny namiot warsztatowy to uniwersalna struktura, która umożliwia niewielkim kosztem pozyskanie dodatkowej przestrzeni do pracy i magazynowania. To niekonwencjonalne rozwiązanie z roku na rok wypiera tradycyjne budynki. Dzięki niewielkiej cenie mogą sobie pozwolić  na nie początkujący przedsiębiorcy, którzy ograniczeni budżetem nie muszą rezygnować z zaplecza. A kiedy się okaże że konieczne staje się powiększenie obiektu, dzięki modułowemu systemowi będzie to możliwe.

Mobilny namiot warsztatowy do magazynowania i garażowania

Prosty montaż a także dodatkowe akcesoria pozwalają na zlokalizowanie namiotu w każdej przestrzeni. Można go umieścić na placu budowy, na otwartej przestrzenie gdzie będzie chronić przed pogodą maszyny, towar i narzędzia. Sprawna ekipa w kilka godzina jest wstanie zmontować obiekt, który od razu jest gotowy do eksploatacji. Kiedy tylko okaże się że ten jest potrzebny w innym miejscu można go złożyć a następnie przetransportować w inną lokalizację. Podczas przerw między jednym a drugim zleceniem strukturę można magazynować jak inne narzędzia.

Konstrukcja z rur i profili

Elementy stelażu namiotów, hal i tuneli dostępnych na sklepie online Krostrade, wykonuje się ze stali. Ta pochodzi od producenta rur, profili oraz kształtowników Stal Impex. Dwudziestokilkuletnie doświadczenie spółki, sprawiło że jedną z gałęzi produkcji są właśnie konstrukcje Krosagro. Aby zachować trwałość struktury, części pokrywa się powłoką antykorozyjną. Wystawiona na działanie czynników atmosferycznych, takich jak opady, zmieniająca się temperatur oraz wilgoć są chronione warstwą cynku przed korozją. W ten sposób struktura wolniej się starzeje, zachowując swoją trwałość i funkcjonalność przez lata.

Funkcje modułowego warsztatu

Choć z nazwy namiot garażowy, tunel rolniczy, cieplarnia lub hala przemysłowa wskazują na konkretne zastosowanie to nie należy się tym kierować. Te same obiekty z powodzeniem można przeznaczyć do czegoś zupełnie innego. Przestrzeń w konstrukcjach została zaprojektowana tak, aby można było do środka wstawić półki, stanowisko pracy, stoły itp. Wszystko to co jest potrzebne do profilu działalności przedsiębiorcy. Można je doposażyć w instalację elektryczną, zamontować lampy, wentylację, automatyczne otwieranie bram itp. bez problemu da się podzielić na strefy, wydzielając sektory do konkretnych funkcji.

Osłona konstrukcji stalowych

Plandeki okrywające strukturę wykonane są z PCV, można je na co dzień spotkać na tirach i samochodach dostawczych. Różnica jest taka iż te na halach są grubsze i bardziej wytrzymałe. Jako obiekty całoroczne muszą charakteryzować się podwyższoną wytrzymałością na obciążenia. Jest to szczególnie ważne w zimie. Opadający śnieg zalega na konstrukcji, aby nie doszło do tragedii powłoka musi być przystosowana do tego rodzaju warunków. Do stelażu mocuje się ją za pomocą specjalnych pasów zgrzanych z plandeką. Osłona jest trudnopalna a także pokryta filtrem spowalniającym blaknięcie. W ten sposób zachowuje swoją estetykę na dłużej.

Mobilny namiot warsztatowy

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Uprawa pod osłonami

Jak przechowywać bananowce w doniczkach zimą | KrosAgro

Czy zastanawiasz się, jak przechowywać bananowce w doniczkach przez zimę? Bananowce to świetna, charakterystyczna roślina, która wprowadzi nutę egzotyki do…

Więcej
Tunele foliowe od A do Z

Jakie są korzyści z uprawy roślin w tunelu?

Może zastanawiasz się jakie korzyści płyną z uprawy roślin w szklarni lub tunelu i czy jest ich dużo? W ostatnim…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać jeżyny w tunelu foliowym?

Jeżyny jeszcze do niedawna kojarzyły się wielu osobom wyłącznie z lasem, ponieważ właśnie tam można było zebrać te smaczne owoce….

Więcej
Tunele foliowe od A do Z

Tunele foliowe bez tajemnic

Tunele foliowe wraz z upływem czasu stają się coraz bardziej powszechnym elementem krajobrazu. W wyspecjalizowanych gospodarstw rolnych oraz przydomowych ogrodach…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać maliny w tunelu foliowym?

W kolejnym artykule KrosAgro odpowiemy sobie na pytanie, jak uprawiać maliny w tunelu foliowym, aby zagwarantować sobie, jak najlepszy dostęp,…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać chili w tunelu foliowym?

Uprawiać chili w tunelu foliowym to jeden ze sposobów na otrzymanie dużej liczby pikantnych papryczek. Intensywny smak jest uwielbiany przez…

Więcej