W jakich proporcjach mieszać Demon WP. Najlepszy przewodnik

W jakich proporcjach mieszać Demon WP. Najlepszy przewodnik 1

Musisz nauczyć się poprawnie mieszać Demon WP w dwóch prostych krokach. Musisz jednak uzyskać wszystko poprawne, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo produktu. Zrozumiałe jest, że ogrodnicy są pod presją podczas obchodzenia się z produktami takimi jak Talstar i Demon WP, ale ten artykuł powinien pomóc Ci w prawidłowym mieszaniu i stosowaniu pestycydów.

O ile chcemy uniknąć stosowania pestycydów, musimy być przygotowani na ich mieszanie i stosowanie, gdy nadejdzie czas, że nie mamy innego rozwiązania niż użycie chemikaliów. Zawsze możesz zachować środki zapobiegawcze i używać kontrolowanego środowiska, takiego jak szklarnia, również do uprawy roślin. Niemniej jednak zawsze bądź otwarty na poszerzenie swojego zestawu umiejętności, nawet jeśli oznacza to posługiwanie się chemikaliami.

Kompleksowy przewodnik dotyczący miksowania Demon WP

Krok # 1. Pomiar

Przede wszystkim powinieneś zastanowić się, jakiego owada chcesz kontrolować. Należy pamiętać o różnych dawkach, dlatego przed zmieszaniem należy sprawdzić etykietę. Ogólnie rzecz biorąc, najczęstszym stosunkiem jest 1 paczka rozpuszczalnego w wodzie środka owadobójczego Demon WP na galon wody w celu zwalczania większości owadów.

Inną rzeczą do zapamiętania jest rozmiar leczonego obszaru. Chcesz uzyskać obszar poddany zabiegowi i zastosować do niego odpowiednią dawkę insektycydów. Na przykład, zgodnie z wcześniej wymienioną stawką, jedna paczka na galon wody jest najlepsza na 1000 stóp kwadratowych.

Dlatego musisz dostosować liczbę pakietów do zmieszania w zależności od lokalizacji. Jeśli masz duży obszar o powierzchni około 3000 stóp kwadratowych, użyj trzech produktów na trzy galony wody. Poza tym należy pamiętać, że każdy pakiet stworzy 0,1% stężenie.

Krok # 2. Miksowanie

Po ustaleniu stawki dla owadów i obszaru, należy przygotować wszystko do wymieszania. Częstym błędem, którego należy unikać, jest wilgoć na rękawicach. Pamiętaj, że może to wpłynąć na szybkość rozpuszczania opakowań, jeśli wejdą w kontakt z wilgocią.

Aby wymieszać Demon WP, chcesz napełnić swój zbiornik wodą, aż osiągnie połowę. Wlej odpowiednią ilość wody do zbiornika i pozwól im się rozpuścić przez dwie minuty. Możesz potrząsnąć zbiornikiem oprysku, aby jeszcze bardziej rozpuścić produkt, a następnie dodać pozostałą wodę.

Chcesz jeszcze raz potrząsnąć zbiornikiem oprysku, aby roztwór był dokładnie wymieszany. Należy jednak pamiętać, że podczas aplikacji trzeba będzie potrząsać, aby uniknąć zatkania zbiornika opryskiwacza. Co więcej, nie chcesz zarabiać więcej niż kwota, której potrzebujesz, ponieważ powinieneś unikać przechowywania rozwiązania przez noc.

Mieszanie w zbiorniku

Możesz także mieszać Demon WP z innymi pestycydami. Jednak najlepiej jest najpierw sprawdzić etykietę produktu, jeśli zawiera wskazówki, które mogą zabraniać mieszania z Demon WP. Należy bezpiecznie unikać problemów, mieszając najpierw niewielką ilość produktów, aby sprawdzić również ich kompatybilność.

Jak zastosować Demon WP

Oprócz wiedzy, jak mieszać Demon WP, musisz również odpowiednio używać produktu. Najłatwiejszym i najbezpieczniejszym sposobem jest użycie niskociśnieniowego natrysku z grubą szybkością. Możesz również rozpylić wachlarz na roślinność.

Częstotliwość stosowania zależy od rodzaju szkodników i nasilenia inwazji i może wynosić od 30 do 60 dni. Demon WP może być używany w pomieszczeniach zamkniętych, jeśli wykonujesz zabieg punktowy, ale nie jest zalecany do leczenia transmisji. A co z hodowcami szklarni?

Musisz pamiętać, że nie możesz używać środków owadobójczych w szklarni, jeśli uprawiasz rośliny jadalne. Zawsze używaj odpowiedniego środka do zwalczania szkodników i roztworów do szklarni i stosuj środki zapobiegawcze przez cały rok. Kontrolowane i stabilne środowisko pomoże Ci i tak szybko zapobiec infestacjom.

Co więcej, nie zapomnij nosić odpowiedniego sprzętu ochrony osobistej zarówno podczas mieszania, jak i używania Demon WP.

Co to jest Demon WP?

Demon WP to insektycyd o szerokim spektrum działania, którego głównym składnikiem jest cypermetryna. Syngenta wytwarza ten produkt w postaci saszetek, które rozpuszczasz w wodzie, ponieważ są one wstępnie odmierzone. To, co sprawia, że ​​Demon WP jest popularne, to łatwy i bezproblemowy proces mieszania oraz szybka skuteczność i trwała bariera.

Biorąc pod uwagę, że uważnie czytasz etykietę, powinieneś być bezpieczny podczas używania Demon WP w pomieszczeniach i na zewnątrz. Możesz użyć ręcznego opryskiwacza z pompką lub opryskiwacza plecakowego, aby użyć tego środka owadobójczego. Należy podkreślić, że używanie tego produktu niezgodnie z jego etykietą stanowi naruszenie prawa federalnego.

Demon WP jest również najlepszy dla roślin, które służą do celów estetycznych, a nie do użytku komercyjnego. Jak wspomniano wcześniej, ci, którzy uprawiają rośliny na paszę, powinni unikać stosowania tego produktu. Wreszcie, nigdy nie otwieraj zrzutu ani nie używaj ponownie pustego pojemnika.

Wniosek

Nie powinieneś czuć się onieśmielony mieszaniem i aplikowaniem pestycydów, takich jak Demon WP. Można nauczyć się mieszać Demon WP w dwóch łatwych krokach, czyli odmierzaniu i miksowaniu. Najpierw weź pod uwagę obszar, który leczysz, i owady, którymi chcesz się zająć.

Użyj odpowiedniej dawki i wymieszaj pakiet w swoim zbiorniku. Zacznij od połowy ilości wody i dodaj produkt przed wymieszaniem roztworu i dodaniem pozostałej wody. Dokładnie wymieszaj roztwór i potrząśnij zbiornikiem podczas nakładania, aby zapobiec zatykaniu.

W jakich proporcjach mieszać Demon WP. Najlepszy przewodnik 1

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Uprawa pod osłonami

Jak pozbyć się mączlików?

Więc, jak pozbyć się mączlików? Jeśli jesteś jedną z niezliczonych osób, które są początkujące w ogrodnictwie, to powinno to być…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Przycinanie roślin w tunelu foliowym

Przycinanie roślin nastręcza początkującym ogrodnikom wiele problemów. Niektórzy zbyt uważnie traktują ten zabieg, obawiając się uszkodzenia plonu i przez to…

Więcej
Bez kategorii

Namioty garażowe i magazynowe

Namioty garażowe i magazynowe to coraz chętniej wybierane konstrukcje do przechowywania maszyn, pojazdów i sprzętu. Modułowe, a zarazem mobilne struktury,…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać szpinak w tunelu foliowym?

Szpinak to atrakcyjnie wyglądająca roślina o zielonej rozecie liści i smacznym smaku. Jako element sałatek, cześć dekoracji dań oraz pożywny…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Tunel foliowy czy szklarnia?

Na rynku istnieje pełna gama tuneli foliowych i szklarni o różnym poziomie trwałości. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto zastanowić…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać poziomki w tunelu foliowym?

Poziomki i truskawki to rośliny mocno ze sobą spokrewnione, mają wiele cech wspólnych, choć te drugie cieszą się znacznie większą…

Więcej