Kiedy należy ubiegać się o dotację na tunel foliowy?

Kiedy należy ubiegać się o dotację na tunel foliowym?

W tym artykule dowiesz się więcej o tym, kiedy ubiegać się o dotację rzeczową na szklarnię na uprawy. Jeśli uważasz się za zapalonego rolnika, jednym z aspektów, na które możesz chcieć zwrócić uwagę, są dotacje ogrodnicze. Daje wgląd w to, że jest to rodzaj pomocy finansowej, której mogą potrzebować projekty ogrodnicze, a jeśli myślisz, że tak, to masz rację.

Na podstawie danych Amerykańskiego Stowarzyszenia Ogrodów Publicznych przyznano kilka dotacji ogrodom non-profit, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom i pragnieniom jako ogrody publiczne. Wiele z nich ma swoje własne zasady, więc ważne jest, aby upewnić się, że kwalifikujesz się i kwalifikujesz swoje uprawy. Kwestią krytyczną do rozważenia jest również moment złożenia wniosku.

Jak przygotować szklarnię do sadzenia?

Najpierw dowiadujemy się, jak przygotować szklarnię do sadzenia. Dla posiadaczy ogrzewanej szklarni grudzień jest zalecanym miesiącem do sadzenia lilii. Mimo to, ogólnie rzecz biorąc, miesiące zimowe są przeznaczone na izolację szklarni w styczniu, a kiedy nadejdzie luty, jest to idealny czas na sterylizację tac nasiennych i doniczek.

 • 1 Krok: porządkowanie szklarni
 • 2 Krok: czyszczenie szklarni
 • 3 Krok: przygotowanie gleby do sadzenia w pomieszczeniach
 • 4 Krok: Sprawdzenie instalacji wodnej
 • 5 Krok: czyszczenie systemu zlewni szklarni
 • 6 Krok: sprawdzenie pąków wodnych
 • 7 Krok: dodawanie otworów wentylacyjnych szklarni
 • 8 Krok: zacienienie szklarni
 • 9 Krok: instalacja prądu
 • 10 Krok: Ogrzewanie szklarni

A teraz przejdźmy do sedna dyskusji, dotacji ogrodniczych. Co to są dotacje ogrodnicze i jakie kroki należy wykonać?

Czym są dotacje na ogrodnictwo?

Można udostępnić różne dotacje ogrodnicze na wsparcie projektów ogrodniczych typu non-profit, lokalnych szkół i społeczności. Każde z tych stypendiów jest stale aktualizowane, więc masz skojarzenia i pomocne informacje, kiedy ubiegać się o takie stypendia.

Kilka organizacji może oferować pięć procent dla szkół, weteranów i kwalifikujących się grup non-profit. Istnieją również strony do zbierania funduszy, które dostarczają społeczności szczegółów na temat projektów ogrodniczych i innych funduszy. Aby rozpocząć, konieczne jest nawiązanie kontaktu ze zbieraczami funduszy i organizacjami.

Jakie są najlepsze dotacje na ogrodnictwo na świecie?

Zaadoptuj salę lekcyjną

Misją tej organizacji jest wspieranie dzisiejszych klas w celu przygotowania absolwentów na ich przyszłość. Oferują fundusze dla szkół i nauczycieli poprzez swoje programy.

Fundacja Colorado Garden

Fundacja Colorado Garden działa na różnych obszarach ogrodniczych i przyznała miliony dotacji na finansowanie stanowych inicjatyw ogrodniczych. Dochody z grupy posłużą do wsparcia grantów, w tym roku otwartych zostanie wiele wniosków.

Dotacje na cały rynek żywności

Celem organizacji jest stworzenie jadalnych ogrodów w Twojej szkole lub dla organizacji non-profit. Dzięki programowi jednostki te mogą przekształcić przestrzenie na świeżym powietrzu w praktyczne ogrody do nauki, aby połączyć dzieci z jedzeniem, ożywić ich ciekawość i wspierać program nauczania w każdej klasie.

Młodszy Mistrz Ogrodnictwa

Ta organizacja realizuje projekt znany jako Ucz się, rozwijaj, jedz i Go, która promuje ten interdyscyplinarny program wśród dzieci poprzez aktywność fizyczną, osiągnięcia w nauce, ogrodnictwo, doświadczenia kulinarne i zajęcia rodzinne.

Dotacje Herb Society of America dla nauczycieli

Oprócz tych próbek w badaniach online można znaleźć więcej informacji. Granty dla nauczycieli Herb Society of America promują stosowanie i wiedzę o ziołach poprzez badania, programy edukacyjne i dzielenie się doświadczeniem ze społecznością. Kwota, jaką przyznają rolnikom, będzie się wahać od zaledwie 2000 do 25 000 dolarów.

Kiedy i jak złożyć wniosek

Ogólnie o możliwościach grantu publikuje się w wykazach lub oficjalnych stronach internetowych. Istnieją terminy składania wniosków, np. Przyznanie dotacji następuje w marcu 2021 r., Termin składania wniosków może przypadać na koniec stycznia lub 31 stycznia 2021 r.

Darowizny rzeczowe w ramach grantu muszą zostać zakończone do końca 2021 r. Zachęcamy społeczności, instytucje edukacyjne i miejskie grupy rolnicze do ubiegania się o dotację od takich organizacji. Kwota darowizn może sięgać nawet 40 000 USD.

Uwzględniono następujące czynniki:

 • Zasięg, zakres i wpływ projektu na społeczność
 • Czy społeczność nie ma dostępu do świeżych i ekologicznych produktów?
 • Obsługa sieci i inne zasoby
 • Historia i legitymacja instytucji
 • Zgodność klimatyczna
 • Zakończenie projektu i wpływ na społeczność

Jak skonfigurować małą szklarnię?

Dotacja może dotyczyć każdej z Twoich szklarni; może to być mini szklarnia lub szklarnia komercyjna. Aby rozpocząć ustawianie małej szklarni, musisz być przygotowany do wypełnienia zobowiązań. Obejmują one podział szklarni na strefy, zaprojektowanie wnętrza szklarni wokół ławki, wykorzystanie regałów w celu poprawy przestrzeni do uprawy oraz wykorzystanie przestrzeni pod ławkami.

Inne wskazówki, które należy uwzględnić, to przechowywanie pod stołem, maksymalizacja górnych obszarów szklarni i tworzenie systemu etykietowania roślin.

Granty zachęcają społeczność do jeszcze większego doceniania ogrodnictwa. Dzięki funduszom, które mogą zapewnić, ogrodnicy, rolnicy i miłośnicy szklarni mogą mieć więcej możliwości eksploracji tych obszarów. Dlaczego nie złożysz wniosku dzisiaj?

Kiedy należy ubiegać się o dotację na tunel foliowym?

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać róże rabatowe? Pielęgnacja i wymagania róż rabatowych

Dla każdego konesera pięknych kwiatów róża to prawdziwy symbol piękna i nie można jej zastąpić żadną inną rośliną. Do wyboru…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać ogórki na podporach

Ucząc się, jak uprawiać ogórki, należy poznać różnice między metodami i specyfiką uprawy szklarniowej i polowej. Uprawa ogórków w szklarni…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak pozbyć się mączlików?

Więc, jak pozbyć się mączlików? Jeśli jesteś jedną z niezliczonych osób, które są początkujące w ogrodnictwie, to powinno to być…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Rośliny towarzyszące dla groszku cukrowego

Groszek cukrowy to jedna z tych roślin, której po prostu grzech nie mieć w przydomowym ogródku. Jego dekoracyjny wygląd, bezproblemowa…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak podzielić paprocie w 3 prostych krokach

Aby nauczyć się dzielić paprocie, wystarczy poznać trzy łatwe kroki. Ponieważ są to rośliny długowieczne, musisz znać tę podstawową praktykę…

Więcej
Namioty garażowe i magazynowe

Garaż dla jachtów

Co roku nadchodzi dzień, w którym sezon sportów wodnych zbliża się ku końcowi. Zanim nadejdzie pierwszy mróz, mamy czas, aby…

Więcej