Ile kosztuje tunel foliowy do sadzenia warzyw i owoców zimą?

Ile kosztuje tunel foliowy do sadzenia warzyw i owoców zimą?

Ile kosztuje zakup szklarni do sadzenia warzyw i owoców zimą w USA? Możesz mieć zasoby i materiały dydaktyczne, dzięki którym możesz powiedzieć, że jesteś gotowy do zakupu szklarni. Jednak weź pod uwagę koszty zakupu go na fabrycznie nowym, trzeba być pewnym swojego wyboru.

Czy możesz uprawiać rośliny zimą w szklarni?

To idealny czas na przygotowanie się do zakupu nowej szklarni na sezon zimowy. Na miesiące do przodu powinieneś tworzyć listę potencjalnych klientów lub firm, które sprzedają szklarnię. Koordynuj lub spotykaj się z nimi, aby omówić swoje wymagania, potrzeby i możliwości, gdy znajdziesz firmę, w której znajdziesz tę strukturę.

Jedna z rozważań dotyczy roślin idealnych do uprawy w szklarni w okresie zimowym. Zestawy do szklarni przydomowych zapewnią stabilne i ciepłe środowisko, w którym rośliny mogą być uprawiane w ciągu roku. Można je również wykorzystać do szybkiego rozpoczęcia sezonu wegetacyjnego, w którym rośliny rosną wcześnie, a później przenoszą się do ogrodu.

Tak, w tym sezonie można uprawiać warzywa i owoce w szklarniach, ponieważ wiele roślin w okresie chłodnym jest w stanie tolerować temperatury bliskie zeru, o ile gleba nie będzie błotnista. Jeśli chcesz uprawiać zimowe warzywa podczas budowy szklarni, jedną ze strategii jest dodanie pasywnego kolektora słonecznego, takiego jak ściana dzbanów na wodę pomalowana na czarny kolor.

Co mogę uprawiać zimą w mojej szklarni?

Sezon zimowy jest bardzo wyczekiwany, poza okresem Bożego Narodzenia, to właśnie wtedy kulminują wydarzenia roku, kiedy pojawiają się sklepy, a dzieci są w domu na święta. Istnieje kilka wyjątkowych upraw, które zima może powitać w Twojej szklarni. Oto lista, a także przepisy, które na pewno Ci się spodobają.

Brukselki

Do ogrodnictwa zimowego w szklarni doskonale nadają się brukselka. Ich wzrost może zająć około trzech miesięcy, więc zalecany miesiąc ich zbioru to marzec. Ugotuj to z uprawami szklarniowymi.

 • Sautéed Brussels Sprouts
 • Pieczone brukselki
 • Pieczone brukselki z polewą balsamiczną

Szpinak i jarmuż

Szpinak sadzony w szklarni dobrze radzi sobie w glebie dobrze przepuszczalnej i bogatej w składniki odżywcze, więc można uprawiać ziemię około tygodnia przed sadzeniem i dodaniem nawozu. Z drugiej strony, jarmuż to roślina, która zapewnia korzyści zdrowotne, w tym przeciwutleniacze, jest dobrym źródłem witaminy C dla odporności i może zmniejszać ryzyko chorób serca.

 • Łatwo smażony szpinak
 • Szpinak w śmietanie
 • Sauteed Jarmuż
 • Sautéed Jarmuż z czosnkiem i oliwą z oliwek

Pak Choi

Z drugiej strony, Pak Choi to orientalne warzywo, które stało się podstawowym składnikiem azjatyckich potraw z makaronu i przysmaków na patelnię. Pełne zdrowych witamin i szybko rosnące, wysiewa się je dopiero w październiku do zbiorów w sezonie zimowym.

 • Kurczak Smażony na Mieszanie Z Pak Choi
 • Bok Choy Z Czosnkiem I Sosem Ostrygowym
 • Bok Choy z czosnkiem, miodem i soją

Sałata zimowa

Następnie masz sałatę zimową. Zachwalana jako idealna roślina na zimę, zawsze była przyzwyczajona do zimnego środowiska.

 • Idealna zimowa sałatka
 • Zimowa sałatka z pieczonych warzyw
 • Sałatka z gruszki i sałaty zimowej
 • Chrupiąca sałatka zimowo-warzywna

Ziemniaki

Czy wiesz, że ziemniaki to rośliny ozime? Sadzenie trwa od września do lutego. To są pomysły na danie ziemniaczane.

 • Kolorowa zimowa sałatka ziemniaczana
 • Sałatka zimowa z nasionami
 • Sałatka zimowa na noc w tygodniu

Ile kosztuje wykonanie szklarni zimą?

Przed zakupem lub budową szklarni konieczne jest poznanie kosztów. W ten sposób możesz zaplanować budżet i znaleźć taki, który jest odpowiedni dla Twoich wymagań. Istnieje kilka opcji szklarni, które można zobaczyć, takich jak szklarnia komercyjna, mini szklarnia i szklarnia hobbystyczna.

Na przykład mniejsze szklarnie z pełną kontrolą temperatury i systemami automatycznego nawadniania mogą kosztować 300 USD. Jeśli chcesz bardziej wydajnego rolnika, rozważ podłączenie szklarni do swojego domu. Jeśli zamierzasz mieć szklarnię, średni koszt wynosi od 15 000 do 20 000 USD. Są to albo gotowe, albo te, które sam zbudujesz.

Wniosek

Szklarnie zapewniają najlepsze środowisko dla Twoich roślin o każdej porze roku. Jeśli jednak chcesz być bardziej precyzyjny w swoim hobby, możesz przyjrzeć się szklarniom zaprojektowanym specjalnie na zimę.

Ile kosztuje uzyskanie szklarni do sadzenia warzyw i owoców zimą w USA, będzie wymagało przyjrzenia się cechom tych struktur. Głęboka zimowa szklarnia została zaprojektowana, aby ograniczyć zużycie paliw kopalnych potrzebnych do uprawy roślin w zimne dni. Chcesz więc ogrzewać wszystko za pomocą pasywnych szklarni wyposażonych w energię słoneczną, które wykorzystują energię słoneczną do ogrzewania budynku zamiast tradycyjnych źródeł do ogrzewania.

Znajdź szklarnie z chłodnicami wyparnymi, osuszaczami, ścianami szczytowymi, drzwiami przesuwnymi, grzejnikami gazowymi lub elektrycznymi, klapami wentylacyjnymi i nie tylko.

Ile kosztuje tunel foliowy do sadzenia warzyw i owoców zimą?

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać zioła pod tunelu?

Ziołowe ogródki w tunelach ogrodniczych wracają do łask. Od wieków człowiek używała ziół nie tylko jako przypraw, lecz także jako leków na…

Więcej
Bez kategorii

Zagospodarowanie upraw pod osłonami

Zagospodarowanie upraw pod osłonami powinno być zaplanowane tak, aby każdy fragment dostępnej przestrzeni przynosił plon. Tunele foliowe, pomimo tego iż…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Uprawa, pielęgnacja i przycinanie floksa

Floks wiechowaty to wysoka, sięgająca około 120 cm bylina ogrodowa, ma sztywne łodygi, a jej główną ozdobą są urocze drobne…

Więcej
Namioty garażowe i magazynowe

Całoroczny namiot mobilny

Namioty magazynowe ze względu na swoją uniwersalność znajdują swoją funkcję w firmach z wielu branż i sprawdzają się w różnych…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Microgreens czyli mikro liście – co to jest i jak je uprawiać ?

Mikroliście to popularne młode rośliny jadalne, które na co dzień spotykamy w dojrzałych wersjach. Marchewka, mięta, rukola, rzodkiewka, sałata lodowa,…

Więcej
Bez kategorii

Hale modułowe dla biznesu

Hale modułowe dla biznesu to popularna inwestycja w przedsiębiorstwach które magazynują i garażują towary a także półfabrykaty. Sprawdzają się również…

Więcej