Oferta hal namiotowych

Hale namiotowe w ofercie producenta Krosagro
Zwykle w połowie roku, kiedy produkcja w wielu firmach nabiera tempa, a liczba zleceń rośnie, pojawia się kłopot z magazynowaniem. Pozostawione na zewnątrz produkty narażone są na działanie zjawisk pogodowych. Te zaś mogą prowadzić do ich zniszczenia lub pogorszenia stanu, a to wiąże się z obniżeniem ich wartości. Wielu przedsiębiorców wstrzymuje się z postawieniem nowego magazynu ze względu na koszty, które generuje. Opcjonalnym rozwiązaniem na sezon lub kilka lat jest zainwestowanie w halę namiotową. 

Ekonomiczne rozwiązania magazynowe 

Prowadzenie firmy to systematyczna kalkulacja i symulacja kosztów, wydajności pracy, optymalizacji procesów i stałego dostosowania się do potrzeb rynku. Jednym z istotnych aspektów sprawnie działającego przedsiębiorstwa jest przestrzeń magazynowa. Aby spełniała nasze potrzeby, konieczny jest wybór konstrukcji, którą można eksploatować przez lata. Stały budynek, choć w założeniu solidniejszy, wiąże się z dużymi kosztami jego powstawania. Dlatego tak często wybiera się modułowe konstrukcje stalowe.

Modułowa hale Krosagro

To zestawy gotowych elementów ze stali ocynkowanej ogniowo. Klient kupujący namiot magazynowy otrzymuje strukturę, która już po wypakowanie jest gotowa do montażu. Wsparcie projektantów, klarowna instrukcja oraz szybka wymiana informacji między marką Krosagro a inwestorem sprawia, że cała budowa przebiega płynnie i sprawnie. Pozwolenia na zabudowę takiego projektu zostają sprowadzone do minimum, a więc i czas stracony na papierkową robotę jest znacznie krótszy.

Całoroczny namiot magazynowy 

Dzięki metodzie cynkowania ogniowego na etapie produkcji rury i profile zostały pokryte warstwą antykorozyjną. Inwestor ma pewność, że stal jest chroniona przed korozją. W przypadku materiału na pokrycie używa się grubych i mocnych plandek, które zostały stworzone do obiektów wielkogabarytowych, dzięki czemu wytrzymują silne podmuchy wiatru, obfite ulewy, grad i obciążenie śniegowe. Zamawiający może wybierać z szerokiej oferty osłon, tak aby spełniało warunki, jakie chce wytworzyć wewnątrz namiotu.
Projekt hali namiotowej
Konstrukcje stworzone przez markę Krosagro na całym świecie, międzynarodowi dealerzy, rozwijająca się z roku na roku oferta gwarantuje, że klient decydując się na halę namiotową na zamówienie, otrzyma wysokiej jakości produkt. Będąc zarówno producentami konstrukcji stalowych jak i ich użytkownikami, wybieramy optymalne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania. Nie tnąc kosztów na siłę, rezygnując z niskiej jakości surowców, stosując sprawdzone, a zarazem optymalne metody produkcji, tworzymy obiekty w pełni funkcjonalne. Modułowe założenia projektowe sprawiają, że standardowe konstrukcje można doposażać w automatykę (wentylację, ogrzewanie, oświetlenie itp.) oraz modyfikować strukturę wydłużając ją oraz zabudowując wielonawowo, a całość będzie ze sobą w pełni kompatybilna.
Funkcja hal stalowych z rur i profili 
Modułowe, mobilne i uniwersalne zastosowanie prefabrykowanych namiotów powoduje, że są optymalną powierzchnią magazynową. W dowolnej chwili eksploatacji konstrukcji można zmienić jej funkcję i dostosować do innego zadania. Podczas takiej przemiany struktura nic na tym nie traci, a przedsiębiorca dostaje dodatkową przestrzeń do prowadzenia biznesu. Namioty głównie przeznacza się na:
  • konferencje, targi, eventy 
  • garaże na maszyny i pojazdy
  • hale przemysłowe i przetwórcze 
  • magazyny 
  • imprezy sportowe 
  • imprezy plenerowe 
Hale namiotowe w ofercie producenta Krosagro

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Bez kategorii

Inspekt w mini tunelu foliowym

Inspekt w mini tunelu foliowym przyspiesza zbiór warzyw i ziół o kilka tygodni. Można w nim rozwijać sadzonki, a także…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać szparagi w tunelu foliowym?

Uprawiać szparagów w tunelu, w porównaniu z innymi warzywami, pozwala na zbiór rok po roku nawet do 15 lat! Tę…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać maliny w tunelu foliowym?

W kolejnym artykule KrosAgro odpowiemy sobie na pytanie, jak uprawiać maliny w tunelu foliowym, aby zagwarantować sobie, jak najlepszy dostęp,…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uniknąć osłabienia gleby w tunelu foliowym?

Wielosezonowa uprawa jednego gatunku roślin lub tej samej rodziny, na tym samym stanowisku, wywołuje zmęczenie ziemi. To zaś prowadzi do…

Więcej
Hodowla zwierząt

Czy warto hodować ślimaków w tunelu foliowym?

Hodować ślimaków w tunelu foliowym zyskuje w Polsce popularność, a zapotrzebowanie na skorupiaki z sezonu na sezon rośnie. W tym…

Więcej
Tunele foliowe

Hortiterapia w tunelu foliowym

Hortiterapia w tunelu foliowym to sposób na redukcję stresu i poprawę nastroju. Jest to rodzaj terapii ogrodniczej, zajmującej się korelacją…

Więcej