Oferta hal namiotowych

Hale namiotowe w ofercie producenta Krosagro
Zwykle w połowie roku, kiedy produkcja w wielu firmach nabiera tempa, a liczba zleceń rośnie, pojawia się kłopot z magazynowaniem. Pozostawione na zewnątrz produkty narażone są na działanie zjawisk pogodowych. Te zaś mogą prowadzić do ich zniszczenia lub pogorszenia stanu, a to wiąże się z obniżeniem ich wartości. Wielu przedsiębiorców wstrzymuje się z postawieniem nowego magazynu ze względu na koszty, które generuje. Opcjonalnym rozwiązaniem na sezon lub kilka lat jest zainwestowanie w halę namiotową. 

Ekonomiczne rozwiązania magazynowe 

Prowadzenie firmy to systematyczna kalkulacja i symulacja kosztów, wydajności pracy, optymalizacji procesów i stałego dostosowania się do potrzeb rynku. Jednym z istotnych aspektów sprawnie działającego przedsiębiorstwa jest przestrzeń magazynowa. Aby spełniała nasze potrzeby, konieczny jest wybór konstrukcji, którą można eksploatować przez lata. Stały budynek, choć w założeniu solidniejszy, wiąże się z dużymi kosztami jego powstawania. Dlatego tak często wybiera się modułowe konstrukcje stalowe.

Modułowa hale Krosagro

To zestawy gotowych elementów ze stali ocynkowanej ogniowo. Klient kupujący namiot magazynowy otrzymuje strukturę, która już po wypakowanie jest gotowa do montażu. Wsparcie projektantów, klarowna instrukcja oraz szybka wymiana informacji między marką Krosagro a inwestorem sprawia, że cała budowa przebiega płynnie i sprawnie. Pozwolenia na zabudowę takiego projektu zostają sprowadzone do minimum, a więc i czas stracony na papierkową robotę jest znacznie krótszy.

Całoroczny namiot magazynowy 

Dzięki metodzie cynkowania ogniowego na etapie produkcji rury i profile zostały pokryte warstwą antykorozyjną. Inwestor ma pewność, że stal jest chroniona przed korozją. W przypadku materiału na pokrycie używa się grubych i mocnych plandek, które zostały stworzone do obiektów wielkogabarytowych, dzięki czemu wytrzymują silne podmuchy wiatru, obfite ulewy, grad i obciążenie śniegowe. Zamawiający może wybierać z szerokiej oferty osłon, tak aby spełniało warunki, jakie chce wytworzyć wewnątrz namiotu.
Projekt hali namiotowej
Konstrukcje stworzone przez markę Krosagro na całym świecie, międzynarodowi dealerzy, rozwijająca się z roku na roku oferta gwarantuje, że klient decydując się na halę namiotową na zamówienie, otrzyma wysokiej jakości produkt. Będąc zarówno producentami konstrukcji stalowych jak i ich użytkownikami, wybieramy optymalne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania. Nie tnąc kosztów na siłę, rezygnując z niskiej jakości surowców, stosując sprawdzone, a zarazem optymalne metody produkcji, tworzymy obiekty w pełni funkcjonalne. Modułowe założenia projektowe sprawiają, że standardowe konstrukcje można doposażać w automatykę (wentylację, ogrzewanie, oświetlenie itp.) oraz modyfikować strukturę wydłużając ją oraz zabudowując wielonawowo, a całość będzie ze sobą w pełni kompatybilna.
Funkcja hal stalowych z rur i profili 
Modułowe, mobilne i uniwersalne zastosowanie prefabrykowanych namiotów powoduje, że są optymalną powierzchnią magazynową. W dowolnej chwili eksploatacji konstrukcji można zmienić jej funkcję i dostosować do innego zadania. Podczas takiej przemiany struktura nic na tym nie traci, a przedsiębiorca dostaje dodatkową przestrzeń do prowadzenia biznesu. Namioty głównie przeznacza się na:
  • konferencje, targi, eventy 
  • garaże na maszyny i pojazdy
  • hale przemysłowe i przetwórcze 
  • magazyny 
  • imprezy sportowe 
  • imprezy plenerowe 
Hale namiotowe w ofercie producenta Krosagro

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Uprawa pod osłonami

Jak dbać o szklarnię? | Sezon szklarniowy

Teraz gdy piszę ten artykuł, sezon szklarniowy zbliża się wielkimi krokami. W okresie, kiedy, temperatury w ciągu dnia są dodatnie,…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Tunel foliowy – 4 wskazówki jak uprawiać rośliny pod osłoną

Sezon uprawowy coraz bliżej, a czas do nieodległej wiosny minie bardzo szybko, więc najwyższa pora przygotowywać się do przyszłorocznych upraw….

Więcej
Bez kategorii

Co uprawiać a co nie w tunelu foliowym?

Co uprawiać, a czego nie uprawiać w tunelu foliowym? Wydawałoby się że ze względu na optymalne warunki, jakie tworzy cieplarnia,…

Więcej
Tunele foliowe

Gotycki tunel foliowy

Gotycki tunel foliowy jest charakterystycznym produktem, ze względu na kształt jaki przyjmuje. Półokrągłe spady po obu stornach namiotu, zawężający się…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jakie są różnice między szklarnią a tunelem foliowym?

Pytanie “jakie są różnice między szklarnią a tunelem foliowym” często stawiane jest przez osoby, które zaczynają uprawy pod osłonami. Oprócz…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać boczniaki pod osłonami?

Boczniak to jeden z grzybów uprawianych w tunelach foliowych. Hodowle boczniaków zajmują obecnie drugie miejsce w produkcji grzybów. Przygotowania do rozpoczęcia uprawy…

Więcej