Hale namiotowe małe i duże na zamówienie

Małe i duże hale namiotowe

Hale namiotowe to często wybierany typ konstrukcji stalowej, w który inwestują przedsiębiorcy. Dzięki uniwersalnej strukturze oraz modułowym sposobie zabudowy mają swoje zastosowanie w różnych branżach. Tunele namiotowe, hale łukowe, namioty magazynowe lub hale namiotowe to różne typy obiektów, które łączy to, iż oparte są na konstrukcji stelażu, a osłoną jest zwykle gruby materiał.

Różnice między halami namiotowymi

Na rynku istnieje wielu producentów hal namiotowych, każdy z nich proponuje odmienny wariant konstrukcji. Kształt hali również ma znaczenie: otóż w wietrznym miejscu zastosuje się inny typ obiektu niż w obszarze otoczonym przez budynki. Sporo kompleksów jest wykonywana na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są osobliwe i niepowtarzalne. Dodatkowe elementy, jak bramy, drzwi, wietrzenia, kratownica, wsporniki, itp. mogą w jednych strukturach występować, a w drugich się nie pojawiać. Całkiem prawdopodobne, że nie ma potrzeby ich montowania, dlatego też cena i projekt hali namiotowej są niższe, a zaoszczędzone pieniądze można wydać na dodatkowy metraż.

Szerokość, długość i wysokość namiotów magazynowych

Skoro struktury różnią się między sobą układem oraz wykonaniem, odmienne będą również ich wymiary i powierzchnia całkowita. Każdy z tych parametrów zależy od potrzeb i oczekiwań Klienta. W każdej branży preferencje będą odmienne, dlatego też trudno jest określić, jaka powierzchnia będzie najlepsza. Już w trakcie rozmowy z marką Krosagro wspólnie z Klientem staramy się wypracować jak najlepsze rozwiązanie, łączące optymalną funkcjonalność, a zarazem ekonomiczny koszt wytworzenia struktury.

Na podstawie zamówień możemy stwierdzić, że najczęściej wybieranym obiektem jest hala namiotowa 280 m2. Z reguły służy jako dodatkowa przestrzeń magazynowa, garażowa lub logistyczna. Jednak zdarzają się również zlecenia na mniejsze obiekty lub wielokrotnie większe, przeznaczone dla dużych firm przemysłowych.

Sprawdź naszą ofertę !!!

Budowa, montaż i demontaż hal namiotowych

Mniejsze obiekty z całą pewnością będą prostsze w budowie, oczywiście istnieje szansa, że drobna struktura będzie niestandardowym zleceniem wymagającym dużej liczby technicznych rozwiązań. W przypadku konwencjonalnych struktur, które są w stałej ofercie marki Krosagro, cała inwestycja przebiega sprawnie, a sam inwestor po złożeniu zamówienia otrzyma przedmiot zamówienia za kilka tygodni. Małe i duże obiekty można w dowolnej chwili powiększać o kolejne segmenty. To pozwala na powiększanie przestrzeni użytkowej wraz z rozwijającym się biznesem, z minimalnymi obawami, czy inwestycja się zwróci.

Zastosowanie hal namiotowych

Małe hale mają przeważnie od 20 m2 do 70 m2. Wykorzystywane są przez średniej wielkości przedsiębiorców jako dodatkowe wsparcie w biznesie. O możliwych opcjach zastosowania można by napisać wielostronicowy artykuł. W dużej mierze zależy ono od kreatywności przedsiębiorcy, a jednymi ze sposobów zastosowania są:

  • warsztaty samochodowe
  • stacja recyklingowa
  • sortownia odpadów
  • osłona na stragany kupieckie
  • mobilny magazyn do przechowywania kruszywa
  • materiałów budowlanych, plonu itp. itd.

Duże obiekty zaczynają się powyżej 100 m2. Dla jednych przedsiębiorców dany wymiar będzie niewielki dla innych natomiast bardzo duży.

Parametry hal namiotowych

Krosagro ta marka firmy Stal Impex, producenta rur i profili stalowych. 21 lat funkcjonowania na rynku sprawiło, że zaczynało brakować przestrzeni magazynowej. Pojawił się wtedy pomysł zaprojektowania hali namiotowej. Kiedy już powstała, a zarazem się sprawdziła, powstała następna, a po niej kolejne. Wtedy też pojawiła się oferta na tego typu struktury, która dość szybko znalazła grupę odbiorców.

Hale namiotowe na zamówienie

Aby zamówić halę, wystarczy skontaktować się z marką Krosagro, a jest na to kilka sposobów. Można zostawić wiadomość w formularzu kontaktowym, wysłać e-mail lub skontaktować się telefonicznie.

Sprawdź naszą ofertę !!!

Małe i duże hale namiotowe

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Tunele foliowe

Ocynk ogniowy – zabezpiecz się przed korozją

Cynkowanie to sprawdzona i popularna metoda uszlachetniania i ochrony poddającej się korozji stali. Badania dowiodły, że element ocynkowany wykazuje nawet…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać szpinak w tunelu foliowym?

Szpinak to atrakcyjnie wyglądająca roślina o zielonej rozecie liści i smacznym smaku. Jako element sałatek, cześć dekoracji dań oraz pożywny…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uniknąć osłabienia gleby w tunelu foliowym?

Wielosezonowa uprawa jednego gatunku roślin lub tej samej rodziny, na tym samym stanowisku, wywołuje zmęczenie ziemi. To zaś prowadzi do…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak podzielić paprocie w 3 prostych krokach

Aby nauczyć się dzielić paprocie, wystarczy poznać trzy łatwe kroki. Ponieważ są to rośliny długowieczne, musisz znać tę podstawową praktykę…

Więcej
Tunele foliowe

Ekologiczne uprawy roślin pod osłonami

Ekologiczne uprawy roślin pod osłonami to z jednej strony stworzenie optymalnych warunków do rozwoju roślin, z drugiej natomiast to także…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Czy warto uprawiać okry (ketmii piżmowej) w tunelu foliowym?

Tunel foliowy pozwala na uprawianie roślin, które normalnie nie wyrosłyby w ogródku. To dzięki osłonom niespotykane i mało znane orientalne…

Więcej