Która hala dla rolnictwa – cena, projekt, sprzedaż?

Która hala dla rolnictwa – cena, projekt, sprzedaż?

Marka Krosagro od wielu lat tworzy struktury do upraw pod osłonami, dlatego w pełni rozumiemy, jak ważna jest przestrzeń. Nie zawsze chodzi wyłącznie o rozmiar konstrukcji, lecz optymalne wykorzystanie miejsca zarówno do pracy, jak i magazynowania oraz uprawy. Dlatego w ofercie Krosagro dostępne są hale namiotowe, które sprawdzą się w rolnictwie jako doskonałe uzupełnienie tuneli foliowych.

W branży rolniczej każdy skrawek magazynu jest na wagę złota. Zebrane plony, maszyny, jedzenie dla zwierząt, nawozy zajmują powierzchnię i wymagają odpowiednich warunków do przechowywania. Pozostawienie ich bez okrycia naraża sprzęt i materiały na uszkodzenia lub zepsucie. Podwórko, a nawet murowane budynki, mogą być niewystarczające, a wtedy nadchodzi moment, aby zastanowić się nad rozbudową powierzchni magazynowej.

Hala dla rolnictwa: nowoczesne oraz skuteczne rozwiązania magazynowe

Dopasowane do rynku gospodarstwa muszą być stale modernizowane i podążać za trendami branży. Inwestycje w sprzęt, zwiększenie produkcji roślinnej, dostawy towarów powodują wiele problemów z powierzchnią magazynową. Aby wszystkie segmenty gospodarstwa działały sprawnie, istotne jest dysponowanie powierzchnią, pod którą płody rolne, maszyny, narzędzia i wiele innych przydatnych rzeczy będzie osłonięte.

Produkty rolne narażone są na pleśnie oraz grzyby. Bez odpowiedniej wentylacji plon może zmarnieć, a to już oznacza stratę finansową. Bez odpowiedniej ochrony przed szkodnikami, rośliny i warzywa są pożerane przez gryzonie, ślimaki oraz dzikie zwierzęta, które z naszych roślin zrobią sobie stołówkę. Kombajn, traktor, opryskiwacze, ciągniki oraz cały osprzęt, nawet zakonserwowane, będą ulegać mniejszej liczbie usterek i wolniej ulegać zniszczeniu, jeśli zostaną garażowane. Branża rolnicza, a konkretnie jej specyfika, jest zależna od wielkości posiadanej powierzchni. Im jej więcej, tym większe polny, a im większe polny, tym większy dochód z ich sprzedaży. Dlatego tak ważnym elementem całości jest teren pod magazynowanie.

Hale łukowe do hodowli zwierząt

Hale namiotowe są na tyle uniwersalne, że w dowolnym momencie można zmienić ich funkcje, dokonując minimalnych modyfikacji. Jednym z zastosowań namiotów jest hodowla zwierząt gospodarskich pod kopułą. W tunelach łukowych Krosagro bydłu, drobiowi, trzodzie chlewnej można wytworzyć korzystne warunki do chowu. Jeśli inwestor jest zainteresowany, może doposażyć obiekt w oświetlenie, ogrzewanie, system wietrzeń, dostosować kształt dachu, a wewnątrz dowolnie zagospodarować przestrzeń.

Szybko, sprawnie i optymalnie

Hale namiotowe lub hale łukowe są równie wytrzymałe jak murowane obory, stodoły i magazyny stalowe. Różnica polega na tym, iż stałe obiekty są kilkakrotnie droższe, a ich powstawanie jest znacznie dłuższe. Obarczone są także szeregiem formalności, przez które obowiązkowo trzeba przejść, natomiast tempo ich budowy jest uzależnione od wielu czynników. Profesjonalne hale rolnicze są dużo szybsze w montażu i znacznie tańsze. Gotowa konstrukcja zostaje przesłana do Klienta, który wybiera wyłącznie miejsce, a już po krótkim czasie montażu obiekt jest gotowy do użytku.

Która hala dla rolnictwa – cena, projekt, sprzedaż?

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Tunele foliowe

Zastosowanie tuneli foliowych

Tunel foliowy to nic innego jak konstrukcja łukowa, która oprócz funkcji ogrodniczej może pełnić inną rolę. Uniwersalna modułowa struktura pozwala…

Więcej
Tunele foliowe

Uprawy pod osłonami w tunelu foliowym

Uprawy pod osłonami w tunelu foliowym to znacznie skuteczniejsze rozwiązanie niż plantacja warzyw, owoców lub ziół na otwartej przestrzeni. Konstrukcja…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak szczypać dalie? Uprawa i pielęgnacja dalii

Dalie to jedne z najpiękniejszych kwiatów uprawianych w przydomowych ogródkach, przez krótki odeszły w zapomnienie, teraz jednak przeżywają prawdziwy renesans….

Więcej
Uprawa pod osłonami

Problemy w uprawie pod osłonami

Wraz z końcem sierpnia kiedy wielu ogrodników  kończy sezon wegetacyjny, zaczyna rozmyślać nad następnym tunelem foliowym. Zbliża się również moment…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Uprawa jadalnych kwiatów w tunelu ogrodowym

Jadalne kwiaty to dla wielu osób zupełna nowość, pomimo tego że od wieków spożywa się je na różny sposób. Istnieje…

Więcej
Bez kategorii

Hale modułowe dla biznesu

Hale modułowe dla biznesu to popularna inwestycja w przedsiębiorstwach które magazynują i garażują towary a także półfabrykaty. Sprawdzają się również…

Więcej