Namiot garażowy na rowery

Schowek z rur i profili do garażowania

Namiot garażowy na rowery to opcja dla każdego wielbiciela dwóch kółek. Coraz więcej osób przesiada się na tego rodzaju środki transportu. Rosnące ceny paliwa, a także coraz bardziej widoczne zanieczyszczenie środowiska sprawiają, że te jednoślady zyskują coraz większe grono sympatyków. Dobry rower to znaczna inwestycja, dlatego warto prawidłowo o niego zadbać. Wystawiając pojazd na zewnątrz, szybko mogą pojawić się kosztowne usterki. Osłoną, która chroni rower, może być namiot garażowy. O tym, jak zabezpieczyć rower przed niszczeniem, opowiemy w niniejszym artykule.

Ochrona przed żywiołami

Nie będzie to zbyt wielkie odkrycie: rower wystawione na działanie pogody wraz z upływem czasu będą rdzewieć. Aluminium, tworzące z reguły ramę, nie będzie podlegać korodowaniu, jednak wiele elementów jest wykonanych ze stali. Dlatego wystawianie ich na stały kontakt z wilgocią prowadzi do uszkodzeń. Przechowywanie dwóch kółek pod plandeką ogranicza szkodliwe efekty pogodowe.

Osłona na rower

Garażowanie roweru w domu może być czasami nieco kłopotliwe. Szczególnie podczas mokrych, pełnych błota pór roku. Jeśli tylko istnieje możliwość, warto umieścić pojazd w osobnej strukturze. Warto jednak pamiętać, aby zachowywać względny porządek w garażu. Jeśli mamy kilka rowerów, mądrym posunięciem będzie przygotowanie stojaka na rower, który utrzyma je w szyku. Łatwy dostęp zachęca do korzystania z jednośladu. Zaletą stalowych konstrukcji z rur i profili jest to, że można za pomocą dodatkowych akcesoriów sprawić, że będzie można podwieszać rowery.

Uniwersalny schowek

Namiot garażowy na rowery w formie konstrukcji z rur i stali w pełni zastępuje standardowe rozwiązania na przechowywania. Jest również pod kilkoma względami lepszym wyborem niż obiekty murowane. Schowki okryte plandeką są bardziej ekonomiczne, ich cena jest znacznie niższa niż drewnianych lub z cegieł. Łatwiej się je również modyfikuje. Każda struktura jest zaprojektowana w modułowym systemie rozbudowy. Oznacza to, że te w dowolnym dla klienta momencie można je rozbudowywać. Stale magazyn Krosagro jest uzupełniany o gotowe stelaże i części struktur. Prosty, a także sprawny montaż i demontaż sprawia, że całoroczny namiot mobilny staje się mobilny. Łatwo go złożyć, przetransportować w inne miejsce, a następnie rozłożyć.

Schowek z rur i profili do garażowania

Jak bardzo przydatny był ten post?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Odwiedź nasz sklep internetowy

W Krostrade dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla domu i ogrodu zarówno na rynek polski, jak i europejski. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów.

Przeczytaj również

Tunele foliowe

Jakie są kategorie tuneli foliowych?

Sezonowy tunel foliowy większości osób kojarzy się z uprawami, jednak jako konstrukcja ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Ocynkowana ogniowo struktura ma…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak wieszać materiały cieniujące w szklarni hobbystycznej?

W uprawie szklarniowej istnieją różne scenariusze i doskonałe rozwiązania problemów, które każdy ogrodnik powinien poznać. Dzisiaj zadamy pytanie, jak radzić…

Więcej

Ocynkowane hale namiotowe

Ocynkowane hale namiotowe, a w zasadzie stalowe elementy, z których powstają, poddaje się procesowi cynkowania w celu zabezpieczenia przed korozją….

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać żurawiny w tunelu foliowych?

Uprawiać żurawiny w tunelu foliowych to nowość w hodowli pod osłonami. Udane plantacje egzotycznych  owoców i warzyw w namiotach ogrodniczych,…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Jak uprawiać pigwy w tunelu foliowym?

Cydonia, inaczej pigwa, to krzew należący do rodziny różowatych. Jej wzrost z reguły kończy się po osiągnięciu 3 metrów, jednak…

Więcej
Uprawa pod osłonami

Czym jest biały osad na powierzchni ziemi w tunelu foliowym?

Czym jest biały nalot utrzymujący się na ziemi ogrodniczej w mojej szklarni? W szklarni lub też tunelu może czekać Cię…

Więcej