Schowek z rur i profili do garażowania

Namiot garażowy na rowery

Namiot garażowy na rowery to opcja dla każdego wielbiciela dwóch kółek. Coraz więcej osób przesiada się na tego rodzaju środki transportu. Rosnące ceny paliwa, a także coraz bardziej widoczne zanieczyszczenie środowiska sprawiają, że te jednoślady zyskują coraz większe grono sympatyków. Dobry rower to znaczna inwestycja, dlatego warto prawidłowo o niego zadbać. Wystawiając pojazd na zewnątrz, szybko mogą pojawić się kosztowne usterki. Osłoną, która chroni rower, może być namiot garażowy. O tym, jak zabezpieczyć rower przed niszczeniem, opowiemy w niniejszym artykule.

Ochrona przed żywiołami

Nie będzie to zbyt wielkie odkrycie: rower wystawione na działanie pogody wraz z upływem czasu będą rdzewieć. Aluminium, tworzące z reguły ramę, nie będzie podlegać korodowaniu, jednak wiele elementów jest wykonanych ze stali. Dlatego wystawianie ich na stały kontakt z wilgocią prowadzi do uszkodzeń. Przechowywanie dwóch kółek pod plandeką ogranicza szkodliwe efekty pogodowe.

Osłona na rower

Garażowanie roweru w domu może być czasami nieco kłopotliwe. Szczególnie podczas mokrych, pełnych błota pór roku. Jeśli tylko istnieje możliwość, warto umieścić pojazd w osobnej strukturze. Warto jednak pamiętać, aby zachowywać względny porządek w garażu. Jeśli mamy kilka rowerów, mądrym posunięciem będzie przygotowanie stojaka na rower, który utrzyma je w szyku. Łatwy dostęp zachęca do korzystania z jednośladu. Zaletą stalowych konstrukcji z rur i profili jest to, że można za pomocą dodatkowych akcesoriów sprawić, że będzie można podwieszać rowery.

Uniwersalny schowek

Namiot garażowy na rowery w formie konstrukcji z rur i stali w pełni zastępuje standardowe rozwiązania na przechowywania. Jest również pod kilkoma względami lepszym wyborem niż obiekty murowane. Schowki okryte plandeką są bardziej ekonomiczne, ich cena jest znacznie niższa niż drewnianych lub z cegieł. Łatwiej się je również modyfikuje. Każda struktura jest zaprojektowana w modułowym systemie rozbudowy. Oznacza to, że te w dowolnym dla klienta momencie można je rozbudowywać. Stale magazyn Krosagro jest uzupełniany o gotowe stelaże i części struktur. Prosty, a także sprawny montaż i demontaż sprawia, że całoroczny namiot mobilny staje się mobilny. Łatwo go złożyć, przetransportować w inne miejsce, a następnie rozłożyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *